Sağlık

Tümü

EN BAŞARILI SAÇ EKİM TEKNİĞİ

17.12.2016 (6 Ay, 13 Gün önce)
Sosyal Medyada Paylaş :
Saç ekimi günümüzde en sık gerçekleştirilen estetik operasyonlar arasında yer alıyor.

Saç ekimi günümüzde en sık gerçekleştirilen estetik operasyonlar arasında yer alıyor. Çünkü saçlar hem kadınlarda hem de erkeklerde en önemli aksesuar olarak görülüyor. Ayrıca saçların döküldüğü, seyrekleştiği ya da olmadığı görünüm kişiyi yaşından oldukça ilerde gösteriyor. Soncunda kişiler mutsuz oluyor ve bere, bandana gibi aksesuarlarla başını gizliyor. Geçici olan bu çözümler yine de saçları geri getirmiyor. Nihayetinde saç ekimi işlemi en kalıcı ve doğal sonucu sağlıyor.

               Son zamanlarda en ilgi çeken, ihtiyaç duyulan ve son derece de ciddi bir işlem olan saç ekimi işleminde başarı oranları gerçekte oldukça yüksek olmasına rağmen, yanlış tekniklerin uygulanması, alanında uzman ve tecrübeli olmayan kişilerin işlemi uygulaması başarı oranını düşürüyor. Eli tutan herkesin bu işi yapabileceğine inanıp hemen bir mekan kiralayıp kendini saç ekiminde bir numara gösterip kişilerin hem duygularıyla hem de maddi imkanlarıyla oynaması son zamanlarda duyduğumuz talihsiz olaylar arasında yer alıyor. Hal böyle olunca sizler için saç ekiminde en başarılı sağlık merkezini ve kullandığı tekniği araştırdık. Son zamanlarda İsveç tekniği ile fue saç ekimi en çok tercih edilen ve yüksek başarı veren bir teknik olarak kullanılıyor.

İsveç Tekniğiyle Fue Saç Ekimi

               İsveç Tekniği ile fue saç ekimi yönteminde başarı oranı oldukça yüksek. En çok tercih edilen İsveç teknikli fue saç ekiminde hangi alana ne kadar saç ekileceği özel İsveç tekniği hesaplamalarıyla planlanıyor. Böylece işlem sonucunda kişinin saçlarının nasıl bir görünümde nasıl bir sıklıkta olacağı öngörülmüş olunuyor. Özel bir yöntem olan İsveç Tekniği yalnızca bu alanda uzman kadro barındıran bir sağlık merkezinde gerçekleştiriliyor.

Saç Ekiminde Doğal Sonuç

               Doğallık, her estetik işleminde olduğu gibi saç ekiminde de önemli bir faktör. Sonuçta saçların doğal bir şekilde sağlıkla uzaması işlen öncesinde herkesin istediği sonuç. Ancak bunun için yalnızca bu işin uzmanlarının bildiği belli teknikler var.

               İsveç tekniği ile fue saç ekiminde ense bölgesinden alınan saç kökleri ihtiyaç duyulan alanlara transfer edilir. Transferden önce bu bölgeden ne kadar saç kökü alınacağı ve hangi alana ne kadar transfer edileceği özel hesaplamalarla planlanır. Yapılan planlama ardından saç kökleri alınır ve yönüne, uzunluğuna ve belli diğer faktörlere göre ayrıştırılır. Kategorize edilen saç kökleri ardından özenle muhafaza edilir, çünkü saç köklerinin zarar görmemesi gerekmektedir. Ardından transfer yapılacak seyrek ya da saçsız bölgede kanallar açılır ve açılan bu kanallara saç kökleri özenle tek tek yerleştirilir. İşlemin en önemli noktası olan bu kısımda danıştığınız sağlık merkezi ve doktorunuz önemlidir. Alanında tecrübeli ve İsveç tekniği ve özel hesaplaması bilen bir doktor eşliğinde ekilen saçların başarı oranı oldukça en yüksektir. İsveç teknikli fue saç ekimi yöntemi son günlerde en çok tercih edilen yöntemdir.

Saç ekimi ile risk almayın. İsveç Klinik’e gelin, en iyi hizmeti alın. Yalnızca merkezimizde uygulanan İsveç tekniğiyle fue saç ekimi hakkında bilgi almak ve ücretsiz muayene olmak ister misiniz?

http://www.isvecestetik.com

Sosyal Medyada Paylaş :

DÜN EN ÇOK OKUNAN HABERLERYORUMLAR

Günün Uyarıları

Tümü

Yol Durumu

Tümü