Alışveriş

Tümü

ANKAmall’da “ Tarım ve İnsan Fotoğraf Sergisi” görücüye çıktı

16.12.2016 (8 Ay, 10 Gün önce)
Sosyal Medyada Paylaş :
Tarıma değer katanlar ve bunu fotoğraf sanatıyla yansıtanlar ANKAmall’da gerçekleşen törenle ödüllerine sahip oldu

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından düzenlenen 8. Tarım ve İnsan Fotoğraf Yarışması’nda dereceye giren fotoğraflar ANKAmall’da sergilenmeye başladı. Yoğun katılımın olduğu serginin ilk gününde Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakan Yardımcısı Mehmet Daniş dereceye giren fotoğrafların sahiplerine ödüllerini verdi.


AVM içerisindeki ortak alanda kurulan ve insanlığın ilk geçim kaynaklarından biri olan tarım ile ona değer katan insanların önemini anlatan, yanı sıra bireysel farkındalığı da ortaya koyan 8. Tarım ve İnsan Fotoğraf Yarışması’nda dereceye giren fotoğraflar, ziyaretçiler tarafından büyük ilgi ve beğeni görüyor.


Çifte ödül töreni

Bakan Yardımcısı Mehmet Daniş tarafından ödüllerin verildiği törenin yanı sıra Denizbank ile Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından ortaklaşa olarak düzenlenen "Tarıma Değer Katanlar 2016" ödülleri de sahiplerini buldu.  Yaşadıkları bölgelerde yaptıkları tarımsal faaliyetler ile tarımsal yayılmaya katkı sağlayan kişiler de Denizbank Genel Müdür Yardımcısı Burak Koçak ve Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Eğitim Yayım ve Yayınlar Daire Başkanı Şevket Barca'nın elinden ödüllerini aldı. Tarıma Değer Katanlar kategorisinde gerçekleştirdiği projesiyle birincilik kazanan Ayla Yıldız, kazandığı 10 bin TL'lik para ödülünü Mehmetçik Vakfı'na bağışladı.


Tarım ve tabiatın tüm güzelliklerini ortaya koyan birbirinden güzel fotoğraflar 21 Aralık tarihine kadar ziyaretçiler tarafından görülebilecek.


Sosyal Medyada Paylaş :

DÜN EN ÇOK OKUNAN HABERLERYORUMLAR

Günün Uyarıları

Tümü

    Yol Durumu

    Tümü