EGE

Tümü

"Türkiye'yi yıkamazsınız"

11.12.2016 (8 Ay, 8 Gün önce)
Sosyal Medyada Paylaş :
Akhisar Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Alper Alhat, İstanbul'daki terör saldırısının tüm insanlığı hedef aldığını belirterek, "Bu hainlerin tek bir amacı var o da tüm insanlığı katletmek. Onların kutsalı, değerleri, kalpleri yok. Terörden, kandan ve kargaşadan medet uman hainler emellerine ulaşamayacaklarını çok iyi biliyor. Buna karşı biz de millet olarak daha çok kenetleneceğiz. Türkiye'yi asla yıkamayacaksınız" dedi.

Vodafone Arena'nın çevresinde meydana gelen hain bombalı saldırılarda polis ve vatandaşların şehit olduğu, çok sayıda yaralının bulunduğunu büyük üzüntüyle öğrendiklerini söyleyen Alhat, Türkiye'nin birlik ve beraberliğini istemeyen hain güçlerin bir kez daha devre girdiğini söyledi.  


Saldırının Türkiye'nin huzur ve kardeşliğine yapıldığına dikkati çeken Alhat, "Bu hainlerin gıdası kan ve kaostan başka bir  şey değil. Terörizm tüm dünyayı etkileyen bir yapıda ve bu nedenle bu hainlere tüm dünyanın ortak bir cevap vermesi gerekiyor. Çünkü bu saldırıların tamamı insanlığı hedef alıyor. Türkiye her zaman olduğu gibi bu  saldırı karşısındaki dik duruşunu yine muhafaza edecek, yine hepimiz el birliğiyle göğsümüzü siper edeceğiz.


Terör örgütlerine karşı iki yüzlü tutum sergileyenlere de en iyi cevabı yine milletimizin vereceğini biliyoruz" diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaş :

DÜN EN ÇOK OKUNAN HABERLERYORUMLAR

Günün Uyarıları

Tümü