TÜRKİYE

Tümü

Dünden Bugüne Hekim Holding

10.12.2016 (8 Ay, 12 Gün önce)
Sosyal Medyada Paylaş :
1985 yılında Öner ve Ünal Nafiz adındaki Giresunlu iki kardeşin bir şahıs işletmesi kurarak iş hayatına girmeleri ile Hekim Holding’in temelleri atılmıştır.

1985 yılında Öner ve Ünal Nafiz adındaki Giresunlu iki kardeşin bir şahıs işletmesi kurarak iş hayatına girmeleri ile Hekim Holding’in temelleri atılmıştır. Çelik konstrüksiyon alanında işe başlayan kardeşler 1987 yılında İstanbul’a gelerek 140 metrekare alanda iş yerlerini kurmalarının ardından zaman içinde çok çalışmanın verdiği sonuca ulaşıp sürekli büyüyerek şahıs işletmesinden holding statüsüne ulaşmıştır. Günümüzde 8 şirket ve 8 işletme ile ekonomik alanda varlığını gösteren firma 1000’e yakın personele istihdam sağlamakta, toplamda 191.000 metrekare alanda prefabrik yapı endüstrisi, yapı malzemeleri endüstrisi, dış ticaret, boya plastik endüstrisi, gıda endüstrisi, madencilik endüstrisi ve madencilik sektörlerinde hizmet vermektedir. Firma etkin insan kaynakları yönetimi ile çalışanların verimini arttırarak, kendine koyduğu hedeflerin her birine tek tek ulaşarak günden güne kapasitesini büyüten, sosyal sorumluluk projeleri ve benimsediği ilkeleriyle her daim canlılığını korumaktadır. Yurt içinde ve yurt dışındaki 100’den fazla bayisine ve dolayısıyla nihai tüketicilerine hizmet vermek için teknolojiyi yakından takip ederek üretim parkurunda kullanması, sanal ortamda ve basında kendini kolayca, titizlikle ifade edebilen yapısı firmayı içimizden biri konumuna getirmektedir.
Hekim Holding’de Vazgeçilmeyenler


Ülkemizde her işletmenin olduğu gibi üretim işletmelerinin de ilk amacı kar etmektir. Fakat birçok işletme üretim yaparken çevreye verdiği zararın farkında bile değildir. Hekim Holding ilkelerinden biri ve en önemlisi, çevrenin korunmasına, çocuklarımıza bırakacağımız dünyanın yaşanabilir olmasına önem vermektir. Yapı sektöründe olmasına rağmen doğal yaşamı destekleyen bir holding olması sektörde isinin sıkça anılmasına ve ürünlerinin tercih edilmesinde sebebiyet vermektedir. Ürünlerin kalitesi bu çevre bilincinin bir sonucudur aslında. Kaliteli ürün, sürdürülebilir çevre, sürdürülebilir yaşam ve uzun ömürlü Dünya. Dünya demişken Hekim Holding 6 kıtada 120’den fazla ülkeye ihracat yapmakta bir Türk firması olarak ismimizi dünyaya duyurmaktadır. Bunun sonucu olarak ülkemizin ihracat rakamlarına etkisi göz ardı edilemez bir gerçektir.


Şu an İstanbul’da olmasına rağmen firma asıl memleketini unutmayarak sosyal sorumluluk projelerinin birçoğunu Giresun’da hayata geçirmektedir. Yapmış olduğu okullarla eğitim öğretim alanında, sağlık ocakları, laboratuvar ünitesi ve ek tesisiler ile sağlık alanında, futbol sahası ile spor alanında, öğrenci bursları ve sünnet törenleri ile memleketine maddi manevi destek olmaktadır. Daha ayrıntılı bilgi isterseniz www.hekimholding.com adresini inceleyebilirsiniz.


Hekim Holding ile alakalı son gelişmeleri takip etmek isterseniz http://kurumsalholding.com/ bu bloğu ziyaret etmeniz yeterlidir.


Sosyal Medyada Paylaş :

DÜN EN ÇOK OKUNAN HABERLERYORUMLAR

Günün Uyarıları

Tümü