Güzellik

Tümü

Erkek Gümüş Yüzük Modelleri

07.12.2016 (8 Ay, 20 Gün önce)
Sosyal Medyada Paylaş :
Aksesuar olarak gümüş yüzük kullanmayı tarz haline getiren erkeklerin en çok tercih ettiği yüzükler taşsız erkek yüzük modelleridir.

 

            Aksesuar olarak gümüş yüzük kullanmayı tarz haline getiren erkeklerin en çok tercih ettiği yüzükler taşsız erkek yüzük modelleridir. Günümüzde gümüş erkek yüzük modellerinde çeşit oldukça çoğalmış ve her zevke uygun taşsız gümüş yüzükler sahiplerini bulmak için görücüye çıkmıştır. Mineli ve oksitli taşsız gümüş erkek yüzüklerde mavi, yeşil ve kırmızı renkler kullanılmış, tuğra, Ay yıldız ve armalar yüzükleri süslemiştir. Oksitli gümüş erkek yüzükler ise yüzükte siyah rengi sevenlerin tercihidir.


Erkek Gümüş Yüzük Çeşitleri


            Taşlı, taşsız, Osmanlı tuğralı, Ay yıldızlı, Osmanlı armalı, hayvan sembollü, dini ve deniz armalı birçok gümüş erkek yüzük modeller takidukkani.com sitesinde en ekonomik fiyatlarla satıştadır. Gümüş alyans modelleri çiftler arasında çok beğenilmekte, kral kraliçe tacı modelinden sade ve sarı beyaz olanlara kadar birbirinden şık ve çarpıcı alyanslar takidukkani.com sitesinde çiftleri beklemektedir.


Cap Şapka ve Bere Modelleri


 


            Takı dükkânında aksesuar olarak yüzük ve alyanslar yanında cap şapka ve bere modelleri de hem kadın hem de erkeklerin son derece beğendiği ürünlerdir. Erkek ve bayan bereler modanın son renkleri ve tasarımları ile göz kamaştırırken cat, fötr ve jokey bayan şapkaları tasarımları ve işçiliği ile dikkat çekmektedir. Erkek şapka berelerde A’s, Chicago Bulls, Goorin Bros, Moonster, Ny ve Obey yazılı şapka ve bileklikler tarz sahibi erkeklerin gözde şapka ve bereleridir. Modayı yakından takip etmek ve kaliteyi ekonomik fiyatlarla satın almak için takidukkani.com en doğru adresteir.


Sosyal Medyada Paylaş :

DÜN EN ÇOK OKUNAN HABERLERYORUMLAR

Günün Uyarıları

Tümü

    Yol Durumu

    Tümü