Advertorial

Tümü

Paykasa’da Bilgileriniz Koruma Altında

06.12.2016 (6 Ay, 24 Gün önce)
Sosyal Medyada Paylaş :
Paykasa kullanımı her geçen gün artmaktadır.

Paykasa kullanımı her geçen gün artmaktadır. Buna bağlı olarak Paykasa hizmetini üyelerine sunan internet sitelerinin de sayısı artmaktadır. Paykasa’nın genişleyen hizmet ağı güvenilirlik açısından daha da gelişmesine yardımcı olmaktadır. Paykasa’da bilgileriniz koruma altında olduğundan endişelenmenizi gerektirecek bir durum yoktur.

Müşterilerin her türlü kişisel bilgisinin saklanması, ön ödeme sisteminin bir üründe olması ve alışverişte ön plana alınan şeyin güvenlik olması her müşteri için önemlidir. Paykasa’nın sıradan kredi kartlarından farklı olması ve özellikle kredi kartlarında bulunan yıllık aidat ödemesi olmaması onu ön plana çıkarıyor. Paykasa’da ön ödeme yapılır ve siz her ay limitiniz kadar harcama yapabilirsiniz. Bu yüzden limit aşımı gibi bir şeyle de karşılaşmazsınız. Türkiye Cumhuriyeti Paykasa satımı ile ilgili resmi kimlik uygulamasını Paykasa yapan bayilere vermektedir. Bu bayilerde ise müşterilerin her türlü sorununa çözüm bulmak amacıyla Paykasa müşteri hattı sistemi geliştirilmiştir. Paykasanın resmi bayi siteleri arasında http://paykasaturkiye.org/paykasa-bayii/ adresi de bulunmaktadır. Bu sistemle üyeler güvenli alışveriş yapmakta ve alışverişle ilgili her türlü sıkıntıdan bu sayede kurtulabilmektedirler. Müşterilerin en güvenli alışverişi yapabilmeleri için bu müşteri hattını kullanmaları gerekir. Böylece Paykasa’da kişisel bilgileriniz koruma altında olur. Resmi web sitesi dışında ya da bilmediğiniz her hangi bir kaynaktan Paykasa’ya sahip olamaya çalışmak risklidir. Resmi bir geçerliliği olan Bozo kart müşteri hattından işlemlerinizi yaptırmak daha güvenli olacaktır.

Paykasa geliştirdiği müşteri hattı sistemiyle güvenliğinizi sağlıyor. Bununla birlikte Paykasa’da bilgileriniz koruma altına alınmış oluyor.

Detaylı bilgi için http://paykasa.kartsatinal.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş :

DÜN EN ÇOK OKUNAN HABERLERYORUMLAR

Günün Uyarıları

Tümü

Yol Durumu

Tümü