Advertorial

Tümü

ASTROPAY İLE HARCAMALARINIZ DENGEDE

06.12.2016 (6 Ay, 21 Gün önce)
Sosyal Medyada Paylaş :
Astropay İle Harcamalarınıza Denge sağlayabilmeniz mümkün olmaktadır.

Astropay İle Harcamalarınıza Denge sağlayabilmeniz mümkün olmaktadır. Kredi kartlarında olduğu gibi her hangi bir limitin bulunmadığı, bu harcama limitini yalnızca kart kullanıcısı tarafından kendisinin ayarlayabildiği bir sanal karttır. En pratik yollarla ön ödemeli işlemler bu kart sayesinde kısa zaman içerisinde yapılabilmektedir. 

 Herkes tarafından bilinen internet hackerleri, her gün binlerce kişinin hesaplarını alt üst edebilmektedir. Bir takım mağduriyetleri engellemek için çok özel sistemler içerisinde geliştirilen astropay kart, kullanıcılarını en yüksek güvenlik tedbirlerinin içerisine almaktadır. Tabii ki her şekilde kullanıcılara düşen de alış verişlerini sağlamış oldukları sitelere çok dikkat etmeleridir. Bilinen ve yasal olan sitelerden alış verişlerin yapılması her fırsatta önerilip, bu kartın satılma işlenmelerini gerçekleştiren işletmeler tarafından kullanıcılar sürekli olarak ikaz edilmektedir. İnsanlar tarafından tercih edilen ve güvenirliliklerini her anlamda sağlamış olan sitelerden işlemlerin yapılması tercih edilmektedir.

19 haneli rakam gurubundan oluşan ve e-mail ya da sms yolu ile şifrelerin gönderilmesinin ardından istenilen tüm harcamalar yapılabilmektedir. Sadece hatasız ve eksiksiz bir şekilde şifrenizi yazarak onay vermeniz halinde ödeme isteğiniz gerçekleştirilmektedir. Astropay bozdurmak için http://astropayal.org/astropay-kart-bozdurma/ adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

  Yapılan her hangi bir alış verişte kişisel bilgiler istenmemekte ve paylaşılmamaktadır. Dilediğiniz bütçeyi ayarlama imkânı yalnızca kullanıcıya aittir ve kesinlikle limit aşma durumu söz konusu olmamaktadır. Astropay, bu güne kadar ulaştığı kullanıcı sayısının büyük bir bölümü ile gerçekleştirilen araştırmada da anlaşıldığı gibi müşteri memnuniyetinde de üst sıralarda yerini almaktadır. http://astropay.kartsatinal.com adresinden gerekli işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş :

DÜN EN ÇOK OKUNAN HABERLERYORUMLAR

Günün Uyarıları

Tümü

Yol Durumu

Tümü