Alışveriş

Tümü

7ON Gourmet Keyifli Alışverişe Çağırıyor

05.12.2016 (8 Ay, 15 Gün önce)
Sosyal Medyada Paylaş :
İki farklı market konseptiyle İzmirlilerin alışveriş alışkanlıklarını değiştiren 7On marketleri Gourmet mağaza konseptiyle alışverişten keyif almak isteyenlerin vazgeçilmezi oldu.

 

İzmir’de kısa bir sürede Mavişehir, Dedebaşı, Demirköprü, Semikler olmak üzere dört mağaza sayısına ulaşan 7 On Marketleri, Standart ve Gourmet olmak üzere iki farklı mağaza konseptiyle dikkat çekiyor. Standart mağazalarında resmi satış verilerine göre Türkiye’de en çok satılan ve beğenilen ürünleri en iyi fiyatlarla sunmayı hedefleyen 7 On marketleri, Gourmet mağazalarında ise mağaza tasarımından ürün çeşitliliğine kadar alışverişten alınan keyfi en üst düzeye çıkaran bir anlayışı müşteriye sunuyorlar.

 

Bulundurdukları özel ürünlerle müşterilerinin dikkatini çeken Gourmet mağaza sayısını 10’a çıkarmayı hedeflediklerini söyleyen 7 On Yönetim Kurulu Başkanı Şafak Akın, “Mavişehir 7 On Gourmet mağazamız bulunduğu konum ve müşteri portföyü açısından çok özel noktalarda konumlanmayı hedefliyor. Mevcut Gourmet mağazamızda Çin mutfağı için soslardan, keklik etine, zeytin sütünden, ceviz yağına kadar çok özel ve gürme ürünleri bulundurmaya gayret ediyoruz.


Mağaza formatlarımızın uyum sağladığı İzmir’in her bölgesinde mağazalarımız olacak. Şu an mağazalarımız ağırlıklı olarak Karşıyaka bölgesinde yer alıyor. Meyve sebze günlük olarak ekibimiz tarafından bizzat seçiliyor ve müşterilerimize özellikle taze gıda da en kaliteli ürünleri sunmayı hedefliyoruz. Meyve sebze ürünlerini müşterilerimize geri dönüşümlü kese kağıtlarında ve poşetlerde vererek çevreye duyarlılığımızı gösteriyoruz” dedi.

 

Standart mağaza konseptinde ise düşük kurulum maliyetleriyle sağladıkları tasarrufu müşteriye fiyat ve hizmet olarak sunmayı amaçladıklarını belirten Akın, orta vadede mağaza sayısını 50’nin üzerine çıkarmayı hedeflediklerini belirtti.

Sosyal Medyada Paylaş :

DÜN EN ÇOK OKUNAN HABERLERYORUMLAR

Günün Uyarıları

Tümü