AYDIN

Tümü

267 Kişilik Anı Yürüyüşü

28.11.2016 (9 Ay, 26 Gün önce)
Sosyal Medyada Paylaş :
Aydın Doğa Dostları Yürüyüş Grubu, kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Grup Lideri Çetin Uygur’un anısına geleneksel hale gelen doğa yürüyüşünü bu yıl da gerçekleştirdi.

Çeşitli kurumların da destek verdiği yürüyüş, sabahın erken saatlerinde Efeler Merkez’den başlarken, grup üyeleri önce Kemer Mezarlığı’na yürüyüp burada Çetin Uygur’u mezarında ziyaret edip dua ettiler.


Bilindiği üzere; 11 Eylül 2011 günü kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Aydın Doğa Dostları Yürüyüş Grubu lideri Çetin Uygur anısına arkadaşları tarafından yürüyüş düzenlenmeye başlamıştı.


Kasım ayının son Pazar günü gerçekleştirilen yürüyüşe Aydın Efeler, Söke, Nazilli, Çine ve Kuşadası Dağcılık ve Doğa Yürüyüş Gruplarının da katılımları ile yapıldı


Konu ile ilgili bir açıklama yapan Söke Doğa Sporları Derneği (SÖDODER) başkanı Adem Gümüşsu "267 kişinin katıldığı bu etkinliğimize her zaman katkılarını esirgemeyen T.C. Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan'ı ve yürüyüşümüze katkı yapan Aydın Doğa Dostları Dağcılık Spor Kulübü, Aydın Zirve Dağcılık Spor Kulübü Temsilciliği, Söke Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü, Nazilli Doğa Sporları Yürüyüş Kulübü, Kuşadası Beşparmak Dağcılık İhtisas Kulübü, Aydın Tralleıs doğa sporları Kulübü, Çine Kültür Derneği Doğa Yürüyüş Kulübü ve Aydın Bisiklet derneği temsilciğine katkılarından dolayı Yönetici ve sporcularına kulübümüz adına teşekkür ederiz" ifadelerini kullandı.


Sosyal Medyada Paylaş :

DÜN EN ÇOK OKUNAN HABERLERYORUMLAR

Günün Uyarıları

Tümü

    Yol Durumu

    Tümü