Güzellik

Tümü

Aksesuarların Vazgeçilmezidir ‘Yüzük’

25.11.2016 (9 Ay, 2 Gün önce)
Sosyal Medyada Paylaş :
İnsanların ve özellikle erkeklerin aksesuar tercihleri genelde önemlidir. Bazen giyilen bir kombini tamamlıyor bazen de bir kıyafeti baştan yaratıyor yüzük.

İnsanların ve özellikle erkeklerin aksesuar tercihleri genelde önemlidir. Bazen giyilen bir kombini tamamlıyor bazen de bir kıyafeti baştan yaratıyor yüzük. Giyilen her kıyafete ve taşıdığı her bireye farklı bir etki yaratmaktadır bu aksesuar.


Dünya’da birçok yüzük çeşidi olsa da insanlar tarafından en çok tercih edilen ve gönül rahatlığı ile kullanılan modellerin hepsi gümüş yüzük adı altında toplanmıştır. Birçok insan bu yüzük modellerini isteğe ve dileğe göre şekillendirebilmektedir. İster sevdiğiniz insan ile birlikte ortak kullanın isterse kendinize özel yaptırın her bireyde farklı bir etki yaratmaktadır.


Erkeğin Her Zaman Tercihidir


Bayanlar ve erkekler ile sınıflandırmak biraz yanlış olsa da erkek yüzük konusunda bir adım daha öndedir. Geçmiş tarihlerden bu yana sürekli kullanılmaya devam edilen bu aksesuarlar birçok erkeğin parmağını süslemektedir.


Osmanlı, Tura ve daha birçok modeli ile istenilene anında cevap verebilmektedir. Sizlerde yüzük kullanmaya birazda olsa ilgi duyuyorsanız muhakkak kullanmaya başlamalısınız. Çünkü genelde birçok erkeğin vazgeçilmezi arasında gösterilen bu aksesuar birçok modacı tarafında da özellikle tercih edilmektedir.


Modelleri ve Fiyatları


Bünyesinde birçok model barındırmakta olan gümüş yüzük fiyatları ile de sizlerin birçok beklentisiniz fazlasıyla karşılayacaktır. Sektörde üretimde ve satışta birçok firma bulunmasına rağmen genelde sabit ve kur fiyatı üzerinden satışa sunulmaktadır. Geçmiş tarihten günümüze kadar devam eden modellerin en düşün 30 TL’den satılır iken en pahalı modellerin ise binlerce liraya çıktığı görülmektedir.


Sosyal Medyada Paylaş :

DÜN EN ÇOK OKUNAN HABERLERYORUMLAR

Günün Uyarıları

Tümü

    Yol Durumu

    Tümü