Alışveriş

Tümü

BANYONUZA ESTETİK KATAN DUŞAKABİNLER

25.11.2016 (9 Ay, 28 Gün önce)
Sosyal Medyada Paylaş :
Banyoların havasını değiştiren ve estetik katan duşakabinler son derece önemli çalışmalar olup yaşam standardını arttıran tasarımlardır.

 Banyoların havasını değiştiren ve estetik katan duşakabinler son derece önemli çalışmalar olup yaşam standardını arttıran tasarımlardır. Duşakabini olan bir banyo her bakımdan daha sağlıklı ve daha kullanışlıdır. Banyonun büyüklüğüne uygun bir duşakabinin seçilmesi banyoların daha da kullanışlı olmasını sağlamakta, banyoda bulunan cihazların da ömrünü uzatmaktadır. Sağlıklı bir duşakabin etrafa suyun sıçramadığı, duş alırken rahat hareket edildiği ve malzemesinin kaliteli olduğu duşakabinlerdir.


 


            En yeni ve en kaliteli duşakabinleri müşterilere sunan firmamız, duşakabin Ankara olarak tüm Türkiye’ye hizmet sunmaktadır. Cam duşakabinlerden kompakt duşakabinlere, mika duşakabinlerden masajlı jakuzi küvetlere kadar onlarca çeşit ürünü bulunmaktadır. 7/24 hizmet sunan firmamız, gerek bayiliklerinden gerekse web sitesi üzerinden satış yapan lider bir firmadır.


 En Yeni ve En Kaliteli Duşakabinler


 


            Duşakabin modelleri olarak oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olan firmamızda her banyoya ve her bütçeye uygun duşakabin modelleri bulunmaktadır. Birbirinden güzel ve kullanışlı temperli cam duşakabinler en çok tercih edilen modeller arasındadır. Her zevke göre kumlama cam desenleri ile oval, kare ve dikdörtgen duşakabinler adeta göz doldurmaktadır. Pivot menteşeli kapılı olanlarda ise oldukça fazla çeşit bulunmaktadır.


 


            Küvetli küvetsiz tüm duşakabin çeşitleri, duşakabin Ankara olarak en kaliteli ve en sağlam ürünlerimizdendir. Hazır ürünler yanında özel tasarımlar da yapan firmamız her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışan tecrübeli bir firmadır. İster kapılı ister sürgülü modeller olsun, hayallerinizdeki duşakabinleri firmamızda bulacak ve banyo keyfinizi katlayacaksınız.


 


 Masajlı Jakuzi Küvetler


 


            Banyo keyfine düşkün ve lüks bir banyo isteyenlerin tercihi olan jakuziler, son model çeşitleri ile firmamızdadır. Oval, kare veya dikdörtgen tüm jakuzi modellerini firmamızda bulacak, masajlı jakuzi küvetlerle günün yorgunluğunu atacaksınız. Profesyonel kadrosu ile montaj ve kurulumunu sorunsuz yapan ustalarımız, kaliteli ve keyifli jakuzilerinizi kullanıma hazır teslim etmektedir.


 


            Ankara ve tüm Türkiye’de duşakabin ve jakuzi fiyatları ve kalitesi bakımından sektörün lider firması olarak her zaman müşteri memnuniyeti sağlayan firmamız, uzman kadrosu ve köklü geçmişi ile her zaman ilk tercihler arasındadır. Sizler de hayallerinizdeki banyolara kavuşmak, şık, kullanışlı ve kaliteli bir duşakabine sahip olmak için 7/24 firmamızı arayabilirsiniz.   http://www.eraydus.com


Sosyal Medyada Paylaş :

DÜN EN ÇOK OKUNAN HABERLERYORUMLAR

Günün Uyarıları

Tümü