Advertorial

Tümü

Yalıtımda Türkiye'de Bir İlk

24.11.2016 (6 Ay, 4 Gün önce)
Sosyal Medyada Paylaş :
Yalıtımda Türkiye'de Bir İlk

İzolasyon yani yalıtım çalışmalarında günden güne gelişmeler yaşanıyor. Yaşanan bu gelişmeler dolayısıyla inşaat sektörleri bu gelişmeleri yakından takip ederek yapı unsurlarında ve evlerde ve iş yerlerinde bunları başarılıca uygulamaya çalışıyor. Fakat bilinenin aksine bir yalıtım çalışmaları yürüterek yalıtımda Türkiye'de bir ilke imza atan İzowall, baş mimar Barbaros Biçer yönetimindeki uzun yıllara dayanan tecrübesiyle - 1998 - izolasyondaki farkını ortaya koymaya devam ediyor.

Farklı yapısından olan bu ilk olma özelliğindeki yalıtım keçesiyle yani Feltbi ile duvarlarda nem, ısı, ses yalıtımlarını başarılıca yani %100 oranında sağlayacak ses yalıtımı sağlayarak tam bir izolasyon çalışmaları ortaya koymaktadır.

Yine Türkiye distribütörlüğü olma özelliğini koruyarak da uzun yılların verdiği emekle müşterilerinin karşısına çıkmaya devam eden unsurlarını bir arada bulundurarak ısı yalıtımı konusunda da öne çıkan alanlardan birisini yansıtmaktadır.

Sonuç olarak ele aldığı tüm bu çalışmalarıyla ilerleyişini koruyan özellikteki yapısından yola çıkarak mantolama ile birlikte gerek ses gerek ısı gerekse nem yalıtımlarını da izowall.com sağlamaktadır.

Sosyal Medyada Paylaş :

DÜN EN ÇOK OKUNAN HABERLERYORUMLAR

Günün Uyarıları

Tümü

Yol Durumu

Tümü