Advertorial

Tümü

Pegasus Hava yolları İletişim Bilgileri

23.11.2016 (6 Ay, 5 Gün önce)
Sosyal Medyada Paylaş :
Günümüzde çağrı merkezlerine ulaşmak oldukça güç bir hale gelmiştir tıpkı Pegasus iletişim konusunda yaşanan problemler gibi.

 Günümüzde çağrı merkezlerine ulaşmak oldukça güç bir hale gelmiştir tıpkı Pegasus iletişim konusunda yaşanan problemler gibi.

Yolcuların iletişim bilgileri bulamaması, yanlış bilgiler elde ederek bilgi kirliliği yaşanması, ulaştığı çağrı merkezinde uzun süre yolcuların bekletilmesi gibi çeşitlendirebileceğimiz birçok problem yaşanmaktadır.

Yolcular çağrı merkezlerini arayarak uçak bileti satın almak, bilet değişikliği yapmak, bilet iptali yapmak, koltuk seçim işlemlerini tamamlamak, fazla bagaj ekletmek, tekerlekli sandalye talebi gibi birçok işlemi gerçekleştirmek istemektedirler. Yolcuların uçak biletlerini genelde internet ortamından almalarına rağmen daha sonra ki aşamada çağrı merkezleri ile görüşmeleri kaçınılmaz bir durum olarak görünmektedir.

Son zamanlarda Pegasus Hava Yolları başta olmak üzere hava yolu firmaları çağrı merkezlerinden yapılan işlemden alınan ücretlere ek olarak yolculardan dakikası bir buçuk Türk lirası olarak ücret talep etmektedirler. Bu durumda on dakika görüştüğünüz var sayarak on beş Türk lirası gibi ücret sadece görüşme yaptığınız için cebinizden fazladan çıkmaktadır. Yüz elli Türk liralık bir bilet aldığınızı var sayarsak konuşma ücretlerini de düşündüğünüzde toplam bilet ücreti yüz atmış beş Türk lirası gibi bir maliyet tutarına ulaşmış olacaktır. Bu yolcular açışından son zamanlarda can sıkıcı bir durum haline gelmiş ve işlem yaptırması gereken yolcular farklı alternatifler üzerinde yoğunlaşarak fazladan para ödemeden işlemlerini tamamlamak noktasında arayış içerisine girmişlerdir.

Pegasus İletişim Konusunda çözümün adresi

İşte tam da bu noktada yardımınıza alocakbileti.net internet sayfası yetişmektedir. Firmanın çağrı merkezini arayarak Pegasus başta olmak üzere birçok hava yolunun tüm uçak bileti işlemlerini beklemeden ve fazla para ödemeden gerçekleştirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken şey firmanın çağrı merkezi hattına bağlanarak işlemleriniz hakkında müşteri temsilcimizi bilgilendirmek ve işlemlerinizin tamamlamasını arkanıza yaslanarak beklemek olacaktır.

Özellikle Pegasus bilet satın alımlarınız da uygun fiyatları ile göze çarpan web sitesi kolay ara yüzü ile de online uçak bileti satışlarında yolcuların etkin şekilde kullandığı bir mecra haline dönmüş görünüyor. 

Sosyal Medyada Paylaş :

DÜN EN ÇOK OKUNAN HABERLERYORUMLAR

Günün Uyarıları

Tümü

Yol Durumu

Tümü