AYDIN

Tümü

ASTİM Kavşağında Çalışmalar Gece De Devam Ediyor

11.12.2015 (1 Yil, 8 Ay önce)
Sosyal Medyada Paylaş :
Denizli-Aydın Karayolu Efeler ASTİM kavşağında yapımına başlanan köprülü kavşak nedeniyle yaşanan trafik çilesinin daha önce çözüme kavuşması amacıyla çalışmalar 24 saat devam etmeye başladı. 24 saat çalışan iş makinaları tarafından kazık çakma işlemleri hızla devam ederken vatandaşlar adeta çileye ...
Denizli-Aydın Karayolu Efeler ASTİM kavşağında yapımına başlanan köprülü kavşak nedeniyle yaşanan trafik çilesinin daha önce çözüme kavuşması amacıyla çalışmalar 24 saat devam etmeye başladı. 24 saat çalışan iş makinaları tarafından kazık çakma işlemleri hızla devam ederken vatandaşlar adeta çileye dönen trafik sorununun bir an önce tamamlanmasını istediler.
Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından 12 milyona ihalesi yapılan ASTİM Köprülü Kavşağının yapım çalışması nedeniyle şu anda kapalı olan bölgenin yaklaşık 3 ay kapalı tutulacağı çalışma tamamlanınca Aydın trafiğinde ciddi rahatlama beklendiği ifade edildi.
Yol yapım çalışması nedeniyle Aydın’dan Denizli istikametine gidecek olan araçların Yeni Dörtyol Kavşağından Muğla Bulvarını takip ederek Doğu Çevre Bulvarına bağlanarak Denizli’den İzmir ve Muğla istikametine gidecek olan araçların ise ASTİM OSB içerisindeki servis yolunu kullanarak Doğu Çevre Bulvarına bağlanmaları sağlanıyor. Çalışmanın başladığı günden bu yana özellikle mesai başlangıç ve bitiş saatlerinde bölgede ciddi bir yoğunluk yaşanıyor.
Sosyal Medyada Paylaş :

DÜN EN ÇOK OKUNAN HABERLERYORUMLAR

Günün Uyarıları

Tümü

    Yol Durumu

    Tümü