Sağlık

Tümü

Kürtaj Ve Labioplasti Hakkında Bilinmeyenler

09.11.2016 (9 Ay, 17 Gün önce)
Sosyal Medyada Paylaş :
Kızlık zarı dikimi ve kürtaj oldukça önemli konular olduğu için birçok bayan bu konuda çekinmektedir.
  1.    Kızlık zarı dikimi ve kürtaj oldukça önemli konular olduğu için birçok bayan bu konuda çekinmektedir. Ancak bu konuda son derece güvenilir yöntemler kullanılması ve genel anestezi uygulanması nedeniyle ağrı sızı hissetmeden kısa süre içerisinde istenmeyen durumlardan kurulmanız mümkündür.
  2. Cerrahi işlemler olduğu için hastane ortamında gerçekleştirilmesi sizleri mikrobik reaksiyonlara maruz bırakmamakta ve işlem sona erdiğinde kendinize gelmenize yardımcı olunmaktadır. Doktor sizi bu işlemleri gerçekleştirmeden önce mutlaka bilgilendirecektir. Bilgilendirildikten sonra da sizin için en uygun olan tedavi yöntemini seçerek cerrahi işlemi gerçekleştirecektir. Kızlık zarı dikimi genelde düğün öncesinde genç kızların yaptırdığı bir işlem olduğu için bu durumda kesinlikle kızlık zarının orijinal haline döndürülmesi değil sadece ilişki sırasında o bölgede kanama olması sağlanacak şekilde bir tedavi gerçekleştirilmektedir.

Bayanların bazı dönemlerde dikkatsizlikten ya da ellerinde olmayan sebeplerden dolayı istenmeyen gebeliklere maruz kalmaları da karşılaştıkları olumsuz durumlardan biri olmaktadır. Bu olumsuz durumlar karşısında ne yapacağını bilememesi o bayanın psikolojisini bozmakta ve çaresiz kaldığınız düşünmesine yol açmaktadır. Ancak istenmeyen gebeliklerin sonlandırılması belli bir süreye kadar yasal olduğundan bu konuda kararı verecek olan kişi bayanın kendisidir.

 Ankara kürtaj fiyatları istenmeyen gebeliklerin sonlandırılması durumu olduğu için cerrah işlemler kategorisinde değerlendirilmektedir. Son derece kısa süren kürtaj işlemi sadece istenmeyen gebeliklerin sonlandırılmasında değil aynı zamanda vajina içerisinde biriken kalıntıların adet düzensizliğine neden olmasından dolayı da yapılmaktadır. Kürtaj vajinanın içerisindeki kalıntıların vakum yardımı ile temizlenmesi işlemidir.

 Genital bölge sorunlarından biri olan dudak sarkması da bir kadının kâbusu haline gelmektedir. Bu konuda da başvurulacak ameliyat labioplasti olmaktadır. Bu ameliyat o bölgenin daha düzgün durmasını sağlayarak bikini giyildiğinde ya da iç çamaşırı giyildiğinde daha güzel görünmesini sağlayacaktır. Bayanların psikolojisini alt üst eden bu durum kaşıntı ve akıntıya da sebep olduğundan oldukça rahatsız edici bir durumdur.

 Kısa süren ve çok fazla detayı olmayan bu ameliyat sayesinde sizin ve eşinizin rahatsızlık duyacağı bu durumdan kısa bir süre içerisinde kurtulma şansınız bulunmaktadır. Labioplasti ameliyatı çok bilinmese de birçok bayanı kötü bir durumdan kurtaran çok etkili bir ameliyattır. Daha fazla bilgiye http://www.esracabukcomert.com/ adresinden ulaşabilirsiniz.

 

 

Sosyal Medyada Paylaş :

DÜN EN ÇOK OKUNAN HABERLERYORUMLAR

Günün Uyarıları

Tümü

    Yol Durumu

    Tümü