Advertorial

Tümü

ASLA GERİ DÖNME

07.11.2016 (9 Ay, 16 Gün önce)
Sosyal Medyada Paylaş :
ASLA GERİ DÖNME

JackReacher, ikinci macerası ile aramıza geri dönüyor.İlk film, çok beğenilerek izlemiş ve günlerce konuşulmuştu.İkincisi, devam filmi olarak, izleyenlerin özlemini gidermek için güzel bir sürpriz oldu. Başrollerini, TomCruise ve CobieSmulders’in üstlendiği JackReacher Asla Geri Dönme 1 saat 50 dakikalık bir heyecanla bizi buluşturuyor. İlkfilmin devamı olarak karşımıza çıkan suç, gizem, dram ve macerayı bir arada sunan film, çokkonuşulacak. Heyecanla beraber, şaşırtmacanın da çok olduğu ve büyük hayal kırıklarının yaşandığı bölümlerde, kahramanın duygularına eşlik edeceksiniz. İlkini aratır mı, yoksa onuda geçer mi, önümüzdeki zamanlarda göreceğiz.

Şimdi biraz filmin konusundan bahsedelim. Filmin adına ters düşen bir başlangıç yaşatan JackReacher, eski çalıştığı binbaşısınınçağrısı ile, üsse geri dönüyor ve JackReacher Asla Geri Dönme izlemek için sinema salonlarında yerinizi alabilirsiniz.Üsse döndüğünde, bir sürü esrarengiz olayla karşılaşıyor. Birbirinden tehlikeli oyunlar, komplolar ile karşılaşıyor. Ve binasının vatan hainliğiile suçladığını öğreniyor. Onun suçsuzluğunuispatlayabilmek için, işe ilk olarak gerçek katillerin peşine düşmekle başlıyor. İşin daha büyük boyutta, daha üstlereuzandığını ve çok tehlikeli olduğunu anlaması çok uzun sürmüyor. Bu arada, kendisinide vatan hainliği ile suçlu gösteriyorlar ve hayatı tehlikeye giriyor. Şimdi sadece binbaşıyı değil, bu pislikten kendinide aklaması gerekiyor. Ama önce hayatını kurtarmasılazımdır. Kahramanımızı büyük bir sorumluluk bekliyor. İşin sonunda başarabilirse, hem kendini,  hemde binbaşıyıaklayıp, kurtaracak. Fakat bunun için, çok büyük tehlike ve engelleri geçmesi, çok dikkatli olması gerekiyor.

Büyük suçların döndüğü üste, her geçen saniye yeni bir esrarengizlikle karşılaşan JackReacher,  bu durumdan kendini kurtarabilecek mi bilinmez. Heyecan ve şaşkınlık içinde izleyeceğiniz online film izle sizi maceradan maceraya sürüklemesine izin verebilirsiniz. Her sahnesi aksiyon dolu bu filme bayılacaksınız. Usta oyuncu TomCruise gerçekten hakkını vermiş. Filmin senaryosu, 4 yıl öncesinin devamı olarak hazırlanmış. Dram, suç, gerilim, gizem, aksiyon hepsi bir aradadır. Hepsi bir arada sevenler için müthiş bir film. İzlerken, tahminlerinizin çok dışında sahnelere tanık olacaksınız.

Sosyal Medyada Paylaş :

DÜN EN ÇOK OKUNAN HABERLERYORUMLAR

Günün Uyarıları

Tümü