AYDIN

Tümü

AYMELEK Derneğine ADÜ Dopingi

07.12.2015 (1 Yil, 8 Ay önce)
Sosyal Medyada Paylaş :
Kalp rahatsızlığı geçiren Aymelek Derneği Başkan Yardımcısı Güler Alkoç, Adnan Menderes Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Kardiyoloji ve Kalp Damar Cerrahisi Anabilim Dalları işbirliği ile sağlığına kavuşturuldu.

 

Nefes darlığı şikayetiyle ADÜ Kardiyoloji Bölümüne başvuran Aymelek Derneği Başkan Yardımcısı Güler Alkoç’a (53),  ilk olarak Kardiyoloji Anabilim Dalı Başkanı Doç. Dr. Hasan Güngör tarafından anjiyo yapıldı. Anjiyonun ardından hastaya kalp kapakçıklarının değişim ameliyatı önerildi ve Kalp Damar Cerrahisi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Erdem Ali Özkısacık tarafından yapılan ameliyatla iki kalp kapağı değiştirilen Alkoç, sağlığına kavuştu.

 

Prof. Dr. Erdem Ali Özkısacık, "İki kalp kapağını 4 saat süren bir operasyonla değiştirdik. Hastamızın durumu gayet iyi. Yılda 350 ameliyat yapan ADÜ Kardiyoloji ve Kalp-Damar Cerrahisi Bölümü olarak vatandaşlarımıza en iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz." dedi.

 

Ameliyat sonrası Alkoç'u ziyaret eden Aymelek Derneği Başkanı Yurdagül Altınbaş, "Çok sevdiğim görev arkadaşım, hastanemizin doktorları tarafından sağlığına kavuşturuldu. Aydınlı bir vatandaş olarak ADÜ ile gurur duyuyorum ve başarılarının devamını diliyorum." dedi.

Sosyal Medyada Paylaş :

DÜN EN ÇOK OKUNAN HABERLERYORUMLAR

Günün Uyarıları

Tümü