AYDIN

Tümü

15 Temmuz Demokrasi Parkı’nda Sona Geliniyor

08.09.2016 (11 Ay, 17 Gün önce)
Sosyal Medyada Paylaş :
Didim Belediyesi tarafından Efeler Mahallesinde devam eden “15 Temmuz Demokrasi Parkı”nın çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Didim Belediyesince geçtiğimiz aylarda başlanan ve Eylül ayı Meclis toplantısında belediye meclisince adına”15 Temmuz Demokrasi Parkı” verilen parkta çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Adnan Menderes Bulvarı ile Kavala Caddesinin kesiştiği yerde yapılan 1804 metrekarelik parkın son rötuşları yapılıyor. İçerisinde yeşil alanın yanı sıra spor sahası, çocuk oyun alanı ve kafeteryanın da bulunacağı parkla beraber bölgeye canlılık getirecek. Oturma alanları içinde pergulelerin yapılacağı görülürken aydınlatma çalışmalarının da sürdüğü görüldü.


Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay göreve geldikleri günden bu yana her mahalleye eşit hizmet sloganıyla görev yaptıklarını ifade ederek “Bilindiği üzere Efeler Mahallesinde park talebi vardı; bizde planlarımıza bakarak bu bölgede park çalışması yaptık.


Çalışmalarımız tüm hızıyla sürüyor; bende kontrollerini yapıyorum. Bölgede için de çok güzel olacak ve vatandaşlarımız bu tür yerlerde hoş vakit geçirip günün stresini atabilecekler. Parkın tamamlanmasının ardından açılışını yapacağız.” dedi.

Sosyal Medyada Paylaş :

DÜN EN ÇOK OKUNAN HABERLERYORUMLAR

Günün Uyarıları

Tümü

    Yol Durumu

    Tümü