AYDIN

Tümü

Adliye Personeli Adli Yıl Resepsiyonunda Buluştu

02.09.2016 (11 Ay, 20 Gün önce)
Sosyal Medyada Paylaş :
Aydın Baro Başkanlığı, yeni adli yılı açılışı nedeniyle adliye personeline resepsiyon düzenledi. Aydın Baro Lokalinde gerçekleştirilen resepsiyona,”Aydın Cumhuriyet Başsavcısı Hakan Arslan, Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı Erhan Yıldırım, 1. İdare Mahkemesi Başkanı Levent Barış Tüfenkçi, 2.İdare Mahkemesi Başkanı Abdullah Aygün, Aydın Baro Başkanı Avukat Gökhan Bozkurt, Vergi Mahkemesi Başkanı Şenay Tüfenkçi, Vali Yardımcısı Mustafa Ayhan, Efeler Belediye Başkanı Mesut Özakcan, yargı mensupları ve bazı bürokratlar katıldı.


Resepsiyonda konuşma yapan Baro Başkanı Gökhan Bozkurt, "Ülke olarak çok zor kelimelerinin bile yeterli olmadığı bir dönemden geçiyoruz.


Ancak biz ne olursa olsun birlik ve beraberliğimizi burada göstermek için bu gibi organizasyonlardan vazgeçmeme kararı aldık. Ben 15 Temmuz süreci nedeniyle adli tatil yapamayan ama adalet hizmeti veren cumhuriyetin savcılarına Türk milleti adına hüküm veren hakimlerimize, adil yargılanma sürecinin uygulanması için canla başla uğraşan avukatlarımıza, adliye çalışanlarımıza çok teşekkür ediyorum.


Keşke böyle olmasaydı ancak bu çok değerli bir hizmetti. Ama ne olursa olsun adaletin yerini bulması için dinlenmeden de çalışırız. Yeni adli yılın herkese güzellikler getirmesini temenni ediyorum" dedi.

Sosyal Medyada Paylaş :

DÜN EN ÇOK OKUNAN HABERLERYORUMLAR

Günün Uyarıları

Tümü