AYDIN

Tümü

Acarlar’a Yol Hamlesi Sürüyor

10.08.2016 (12 Ay, 16 Gün önce)
Sosyal Medyada Paylaş :
İncirliova Belediye Başkanlığı tarafından başlatılan 2016 yılı yol yapım, bakım ve onarım hizmetlerinin ikinci etap çalışmaları kapsamında Acarlar Mahallesi’nde 10 bin metrekare parke taşı döşeme işi yapılacak.

Çalışmalar hakkında bilgi veren İncirliova Belediye Başkanı Gürşat Kale, hedeflerinin 60 aylık görev süresi içerisinde ilçe genelinde belirlenen 300 bin metrekarelik yola yeni parke taşı döşemek olduğunu söyledi.


Söz konusu yol yapım hizmetlerinde Acarlar’ın büyük bir pay aldığını kaydeden Başkan Kale; “Bugüne kadar ilçemiz genelindeki yol yapım çalışmalarımız kapsamında yaklaşık 110 bin metrekare parke taşı döşeme işini gerçekleştirdik. Yılsonuna kadar bu rakam 140 bin metrekareyi bulacaktır. Bu yollar içerisinde Acarlar Mahallemizde büyük pay ayırdık. Geçtiğimiz yıl Acarlar Mahallemize yaklaşık 12 bin metrekare parke taşı döşeme işini gerçekleştirdik. Yılsonuna kadar 10 metrekare daha parke taşı döşeme işini tamamlamayı planlıyoruz” dedi.


OKUL BAHÇELERİ DE ÇAMURDAN KURTULUYOR

Parke taşı döşeme işlerinin cadde ve sokakların yanı sıra okul bahçelerinde de devam ettiğini dile getiren Başkan Kale, Acarlar Mahallesi 60. Yıl İlköğretim Okulu ile İmam Hatip Ortaokulu bahçelerinin de çamur ve tozdan kurtarıldığını söyledi.

Sosyal Medyada Paylaş :

DÜN EN ÇOK OKUNAN HABERLERYORUMLAR

Günün Uyarıları

Tümü