AYDIN

Tümü

AYESOB Başkanı Çetindoğan, TESK Heyeti ile TBMM’yi Ziyaret Etti

08.08.2016 (12 Ay, 20 Gün önce)
Sosyal Medyada Paylaş :
Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Mesleki Eğitim Kurulu Üyesi olan AYESOB Başkanı Selahittin Çetindoğan TESK heyeti ile birlikte TBMM’yi ziyaret edip Başkan İsmail Kahraman’a ‘Geçmiş olsun’ dileklerini sundu.

Darbelerden en çok muzdarip olan illerin başında gelen demokrasi Şehidi Adnan Menderes’i şehit veren Aydın şehri adına ‘Geçmiş olsun’ dileklerini sunan AYESOB Başkanı Selahittin Çetindoğan, “3 Ağustos 2016 Çarşamba günü TBMM Başkanı İsmail Kahraman’ı ziyaret programımız kapsamında, 15 Temmuz’da caniler tarafından TBMM’de açılan yaraların bulunduğu mekanları ziyaret ettik. Allah ülkemize zeval vermesin. Kendi meclisini dahi bombalayan bu paralel hainleri nefretle kınıyoruz” dedi.


TBMM Tören Salonunda yapılan toplantıda, TBMM Başkanı İsmail Kahraman’ın Türk Esnaf ve Sanatkarın Demokrasiye ve Ülkeye sahip çıkmalarından dolayı teşekkür ettiğini belirten Aydın Esnaf ve Sanatarlar Odaları Birliği Başkanı Selahittin Çetindoğan “TESK heyeti olarak TBMM’yi dolaşarak darbecilerin bombaladığı yerleri gezdik. Gezi sonucunda canilerin Meclisimizde açtıkları yaraları gördük. Türkiye Cumhuriyeti’nin ilelebet geleceği için ‘Demokrasiye evet, hainlere ve bölücülere hayır’ diyoruz. Hainliğin bu kadarını tarih kaydetmedi. Bu bölücü paralel terörü hem milletimiz hem de tarh affetmeyecek” diyerek terörü lanetledi.


“Mesleki Eğitim Kurulu toplantısında sorunları görüştük”
Programın ardından Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci’nin de katıldığı Mesleki Eğitim Kurulu toplantısı gerçekleştirildiğini kaydeden Aydın Esnaf Odaları Birliği Başkanı Selahittin Çetindoğan, “Sayın Bakan Tüfenkci 15 Temmuz gecesi Demokrasimize ve Yüce Türk Milletine yönelik gerçekleştirilmeye çalışılan darbe girişimi ve sonrasında Türk Esnaf ve Sanatkarın göstermiş olduğu tutumdan dolayı teşekkür etti.


Yapılan toplantıda esnafın vergi, SGK, belediye, odalar ve federasyonlara olan borçları nedeniyle yeni düzenlemeler getirileceğini beyan etti. Toplantıda Bakan Tüfenkci’ye ilimizin simgesi Aydın inciri hediye edip Aydın esnafının sorunlarını özelde sunduk” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaş :

DÜN EN ÇOK OKUNAN HABERLERYORUMLAR

Günün Uyarıları

Tümü

    Yol Durumu

    Tümü