AYDIN

Tümü

Ataş ve Oğuzer Ailelerinin Mutlu Günü

03.08.2016 (12 Ay, 20 Gün önce)
Sosyal Medyada Paylaş :
Sağlık-Sen Aydın Şubesi asistanı Ayşe Ataş ve maden mühendisi Mehmet Oğuzer düzenlenen görkemli bir düğün töreniyle hayatlarını birleştirdi.

İsmail ve Hacer Ataş çiftinin kızı Ayşe Ataş ile Hüsamettin ve Gülser Oğuzer çiftinin oğulları Mehmet Oğuzer mutlu bir yaşam için hayatlarını birleştirdi.


Sağlık-Sen Aydın Şubesi ve Diyanet-Sen Aydın Şubesi Asistanı Ayşe Ataş ile Kuşadası’nda faaliyet gösteren Usta OSGM’de görevli Maden Mühendisi ve İş Güvenliği Uzmanı Mehmet Oğuzer’in Efeler ilçesi ESKO Düğün Salonunda gerçekleşen düğünlerine Sağlık-Sen Aydın Şubesi Yönetim Kurulu, Diyanet-Sen Aydın Şube Başkanı Ahmet Emirdağ, Sağlık-Sen ve Diyanet-Sen üyeleri ile Ataş ve Oğuzer ailelerinin yakınlarıyla dostları katıldı.


Mehmet Oğuzer ve Ayşe Ataş çiftinin Efeler Belediyesi evlendirme memuru tarafından kıyılan nikahında çiftin altı yakını ve akrabaları şahitlik yaptı. Birlikte mutlu bir hayata evet diyen genç çift, daha sonra düğün pastasını da birlikte kesti. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam eden ve renkli görüntülere sahne olan düğüne katılan davetliler, Mehmet ve Ayşe çiftinin mutluluklarına ortak oldu.

Sosyal Medyada Paylaş :

DÜN EN ÇOK OKUNAN HABERLERYORUMLAR

Günün Uyarıları

Tümü