AYDIN

Tümü

Akbük’te Yağmur Suyu Hattı Çalışmalarına İnceleme

28.11.2015 (1 Yil, 9 Ay önce)
Sosyal Medyada Paylaş :
Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay, Akbük Mahallesinde devam eden yağmur suyu hattı çalışmalarını yerinde inceledi.
Didim’e bağlı Akbük Mahallesindeki sahil şeridinde incelemelerde bulunan Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay, yağmur sularının denize ulaştırılması için yağmur suyu döşeme h...
Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay, Akbük Mahallesinde devam eden yağmur suyu hattı çalışmalarını yerinde inceledi.
Didim’e bağlı Akbük Mahallesindeki sahil şeridinde incelemelerde bulunan Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay, yağmur sularının denize ulaştırılması için yağmur suyu döşeme hattı çalışmalarını yerinde denetledi.
Denetim sırasında Belediye Başkanı A. Deniz Atabay’a Belediye Başkan Yardımcısı Salih Bankoğlu, Akbük Sorumlusu Sıtkı Külekçi ve Belediye Meclis üyesi Celalettin Erol eşlik etti. Vatandaşların bu çalışmalar için teşekkür ettiği A. Deniz Atabay, zaman ve imkanlar dahilinde Didim’in tüm sorunlarının çözüme ulaşacağını belirtti. Atabay “Akbük’te tespit ettiğimiz 3 yerde yağmur suyu hattı çalışması gerçekleştiriyoruz. Bu yerlerle ilgili vatandaşlarımızın sıklıkla şikayeti oluyordu; bizde halkımızdan gelen bu şikayetleri ele alarak bu bölgelerde çalışmalara başladık. İlk çalışmayı sahil şeridinde yapıyoruz ve tamamlanmak üzere; diğer yerlerde de ekiplerimiz çalışmalara başlayacak. Vatandaşlarımızın daha iyi koşullarda yaşaması ve sorunlarının çözülmesi noktasındaki hizmetlerimizi devam ettireceğiz” dedi.
Sosyal Medyada Paylaş :

DÜN EN ÇOK OKUNAN HABERLERYORUMLAR

Günün Uyarıları

Tümü