AYDIN

Tümü

Antrenör Gelişim Semineri Başladı

24.06.2016 (14 Ay, 0 Gün önce)
Sosyal Medyada Paylaş :
Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından Kuşadası Belediyesi’nin katkılarıyla bu yıl 10’cusu düzenlenen “Uluslararası Antrenör Gelişim Semineri” Kuşadası’nda başladı. Kuşadası Belediyesi Uğur İnan Spor Salonu’nda yapılan gelişim seminerine yurt içi ve yurt dışından çok sayıda antrenör katıldı.

Üç gün sürecek olan seminerin açılış törenine Kuşadası Belediye Başkan Vekili Zekeriya Tünk, Türkiye Basketbol Federasyonu Başkan Vekili Akın Süel, Türkiye Basketbol Federasyonu Eğitim Kurulu Başkanı Yrd.Doç.Dr. Seyfi Savaş, Türkiye Basketbol Federasyonu Altyapılar Organizasyonu Direktörü Necati Güler, Brose Baskets Bamberg Basketbol Takımı Antrenörü Andrea Trinchieri, Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımı Antrenörü George Dikeoulakos, Milli Basketbolcu Kerem Gönlüm, Sırp Milli Takım Oyuncusu Dusko Savanovic, Hırvatistan Milli Takım Oyuncusu Nikola Prkacin, Aydın Basketbol İl Temsilcisi Ömer Görür ile çok sayıda sporcu ve antrenör katıldı.Açılış töreninde konuşan TBF Başkan Vekili Akın Süel antrenörlerin sporcuların hayatlarındaki önemlerine değinerek “Bir sporcunun antrenörü yön göstericisidir. Antrenörler çocuklarımızla okuldaki öğretmenlerinden daha çok ilgilenmek, onlara daha çok yardımcı olmaktan sorumlular. Bu nedenle Federasyonumuz tarafından düzenlen ‘Uluslararası Antrenör Gelişim Semineri’ antrenör ve sporcularımızın başarısı açısından çok önemli. Bu organizasyona katkı sağlayan tüm kurumlara teşekkür ederim” dedi.


Yapılan konuşmaların ardından TBF Başkan Vekili Akın Süel, Kuşadası Belediyesi’nin kendilerine verdiği destekten dolayı Kuşadası Başkan Vekili Zekeriya Tünk’e teşekkür plaketi verdi.

Sosyal Medyada Paylaş :

DÜN EN ÇOK OKUNAN HABERLERYORUMLAR

Günün Uyarıları

Tümü