AYDIN

Tümü

75. Yıl Sanayi Sitesi Genel Kurulu Yapıldı

06.06.2016 (14 Ay, 20 Gün önce)
Sosyal Medyada Paylaş :
Didim 75. Yıl Sanayi Sitesi Kooperatifinin olağan Genel kurulu yapıldı. Genel kurulda Kooperatife ait yeni yönetim binası yapılması konusunda karar alındı.

Didim 75. Yıl Sanayi Sitesi Kooperatifinin olağan Genel kurulu yapıldı. Ticaret Odası Nurullah Kocabıyık Kültür Merkezinde yapılan Olağan Genel Kurulu Didim Ticaret Odası Başkanı Şaban Üstündağ, Didim Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan yardımcısı Metin Destici, Kooperatif Başkanı Mehmet Şahin ile üyeler katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından Kooperatif Başkanı Mehmet Şahin yönetim ve denetim kurulu raporlarını okudu. Raporlar oy birliğiyle kabul edildi.
Ardından bilanço ve gelir-gider hesapları okunarak ibra edildi.


Genel kurulda Kooperatif aidatları görüşüldü. Hisse bazında aidat alınması ve bir hissenin 150 m2 olarak nazara alınması ve metrekare bedeli olarak 0,10 kuruş olarak alınması oy birliğiyle kabul edildi. Genel kurulda Sanayi girişine sanayiyi tanıtan Kemer yapılması kararı oy birliğiyle alınırken, ayrıca Sanayi ile Kipa arasındaki boş alana yeni yönetim binası yapılması kararı alındı. Genel kurulda sokak başlarına üyelerin isimlerini gösteren pano yapılması konusunda karar alınırken, borcu olan üyelerin alacaklarının yasal yollardan alınması noktasında oy birliğiyle karar alındı.


2016 yılı tahmini bütçesi gelir-gider denk bütçesi oluştururken 180 bin TL tahmini bütçe oy birliğiyle kabul edildi.

Sosyal Medyada Paylaş :

DÜN EN ÇOK OKUNAN HABERLERYORUMLAR

Günün Uyarıları

Tümü