AYDIN

Tümü

Astim Köprülü Kavşak Çilesi Sürüyor

22.05.2016 (15 Ay, 4 Gün önce)
Sosyal Medyada Paylaş :
Aydın’da hafta sonu tatili ile birlikte adeta trafik çilesi yaşandı. Aydın-Denizli yolunda devam eden Astim köprülü kavşak çalışmaları nedeniyle ASTİM OSB’den devam eden trafik nedeniyle Aydın’dan Denizli istikametine gitmek isteyenler adeta trafik çilesi yaşadı.

 3 kilometrelik yolu yaklaşık bir saatte gidebilen vatandaşlar alternatif güzergah bulunmasını ve gerek çevre yolunun gerekse alt geçidin gerekse köprü kavşak çalışmalarının bir an önce tamamlanmasını istediler.


Aydın’da havaların ısınması ve hafta sonu tatili ile birlikte Aydın-Denizli çıkışında yaşayan trafik yoğunluğu iyice arttı. Hafta sonu nedeniyle gerek Aydın’dan Denizli istikametine gitmek isteyenler gerekse Denizli’den Aydın’a gelenler İmamköy’den Aydın Ilıcabaşı’na kadar yaklaşık 3 kilometrelik mesafeyi metre metre ilerleyerek gidebildi. Hafta sonu olması nedeniyle yoğunluğun daha da arttığını belirten sürücülerden Süleyman Katmerci, Aydın’ın trafiğinin İstanbul’ aratmadığını söyledi.


Aydın’dan Nazilliye sürekli gidip gelen sürücülerden Hasan Karacan trafik çilesinin yanında arabanın aşırı yıpranmasından da dert yanarak, “Artık yoldan geçmeye zaman arabayı kötü yollar nedeniyle yürütmek için para yetiremez olduk. Ne olur bu sıkıntıyı havalar daha da ısınmadan çözsünler. Ağustos sıcağında bu yol insanları kalp krizi geçirtir” dedi.

Sosyal Medyada Paylaş :

DÜN EN ÇOK OKUNAN HABERLERYORUMLAR

Günün Uyarıları

Tümü