SÖKE

Tümü

Öksüz ve Yetim Çocuklar İçin Piknik Düzenlendi

11.05.2016 (12 Ay, 21 Gün önce)
Sosyal Medyada Paylaş :
Söke Kaymakamlığı tarafından hazırlanan “Deniz Yıldızları Projesi” ve Aydın Valiliği’nin “Yalnız Değilsiniz Projesi” kapsamında 140 çocuk, velileri ve öğretmenleri ile piknikte buluştu.

Söke Kaymakamlığınca belirlenen anne ve babası olmayan, parçalanmış aile ve maddi durumu yetersiz çocukları hedefleyen proje kapsamında Söke’ye bağlı Güllübahçe Mahallesi’nde gerçekleşen piknikte doyasıya eğlendi.


Söke Belediyesi’nin katkılarıyla mangalların yandığı piknikte yüz boyama, animasyon gösteriler, interaktif oyunlar çocukları eğlendirdi. Piknik etkinliğine Kaymakam Tahsin Kurtbeyoğlu, Söke Belediye Başkanı Süleyman Toyran, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ünat Aydın, İlçe Emniyet Müdürü Aydın Düzalan, İlçe Tarım Müdürü Seyit Yıldız da katıldı.


Söke İlçe Kaymakamı Tahsin Kurtbeyoğlu; “Esasen öksüz ve yetim çocuklar ile parçalanmış aile çocuklarını hedef alan proje. Çocuklarımıza manevi destek olabilmek için yaptığımız bir proje. Yıl içerisinde çeşitli aktiviteler düzenliyoruz, bugünde piknikte buluştuk. Söke Belediyesi’ne desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum.


Milli Eğitim, Sosyal Hizmet Müdürlüğümüz, Emniyetimiz, Jandarmamız ve çeşitli kuruluşların desteklediği bir proje. Proje kapsamında çeşitli etkinlikler devam edecek” dedi.

Sosyal Medyada Paylaş :

DÜN EN ÇOK OKUNAN HABERLERYORUMLAR

Günün Uyarıları

Tümü

Yol Durumu

Tümü