SÖKE

Tümü

Adabelenlilerden Toyran'a Teşekkür

04.04.2016 (16 Ay, 25 Gün önce)
Sosyal Medyada Paylaş :
Ortaklar Öğretmen Okulları (Adabelenliler) Derneği Söke Belediye Başkanı Süleyman Toyran’a teşekkür ziyaretinde bulundu.

Ortaklar Öğretmen Okulları (Adabelenliler) Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Özmen beraberinde Dernek Söke Temsilcisi İbrahim Kireçci ve dernek üyesi olan CHP İlçe Başkanı Hüseyin Gündüz ile Söke Belediye Başkanı Süleyman Toyran’ı makamında ziyaret etti.


Derneğin her yıl düzenlediği pilav günü başta olmak üzere çeşitli etkinliklerine destek veren Söke Belediye Başkanı Süleyman Toyran’a teşekkür eden Ortaklar Öğretmen Okulları (Adabelenliler) Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Özmen; Başkan Toyran’a plaket takdim etti.


Dernek Başkanı Mustafa Özmen; “Söke Belediyesi’ni her aradığımızda yanımızda görmek bizleri çok mutlu ediyor. Taleplerimizi geri çevirmeyen Başkanımız Süleyman Toyran’a katkıları ve desteklerinden dolayı teşekkür etmek istedik” dedi.


Başkan Süleyman Toyran; imkanlar dahilinde tüm sivil toplum örgütlerine destek olmaya çalıştıklarını ve bu katkılarının devam edeceğini söyleyerek; Ortaklar Öğretmen Okulları (Adabelenliler) Derneği’ne teşekkür etti, ziyaretlerinden dolayı memnuniyetini dile getirdi.

Sosyal Medyada Paylaş :

DÜN EN ÇOK OKUNAN HABERLERYORUMLAR

Günün Uyarıları

Tümü

    Yol Durumu

    Tümü