SPOR

Tümü

Yelken Yarışları Nefes Kesiyor

19.05.2017 (1 Ay, 7 Gün önce)
Sosyal Medyada Paylaş :
Türkiye Yelken Federasyonu Faaliyet Programı’nda yer alan 16-21 Mayıs tarihleri arasında Optimist – Optimist Junior, Laser Radial – Laser Standart – Laser 4.7 sınıflarında Çeşme-İzmir’de gerçekleştirilmekte olan TYF T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı Kupası devam ediyor.

Ilıca körfezinde görsel bir şölenin sunulacağı TYF T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı Kupası’nda 41 kulüpten 262 Optimist, 36 kulüpten 108 Laser sporcusu zirve için kıyasıya yarışacak.


Türkiye Yelken Federasyonu Başkanı Özlem Akdurak  “Ülkemizin her bölgesinden takımlarımızı kupada buluşturmanın heyecanını yaşıyoruz. Gençlerimizin yelkene ilgisinin günden güne artması yüzümüzü güldürüyor. Öncelikli hedefimiz olan güvenli ve adil yarış ortamının sağlandığı Çeşme’de 5 gün boyunca birbirinden heyecanlı yarışlara tanık olacağız” dedi. 


Milli ve Olimpik takımların seçme kriterleri arasında bulunan yarışların önemine dikkat çeken Akdurak, TYF T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı Kupası’na sponsor olan Spor Toto, Turkcell, Borusan Otomotiv ve NTV Spor’a  teşekkür ederken; kupaya katılan tüm takımlara, sporculara ve yarışta görev alanlara başarılar diledi.

Sosyal Medyada Paylaş :

DÜN EN ÇOK OKUNAN HABERLERYORUMLAR

Günün Uyarıları

Tümü

    Yol Durumu

    Tümü