EGE

Tümü

Ankara Halı Yıkama

20.04.2017 (3 Ay, 2 Gün önce)
Sosyal Medyada Paylaş :
Evlerimizi süsleyen, birbirinden güzel koltuk ve çekyat parçaları, yorganlar, halı, yolluk ve kilimler ev içi şıklık dendiğinde ilk akla gelen parçalardır.

Evlerimizi süsleyen, birbirinden güzel koltuk ve çekyat parçaları, yorganlar, halı, yolluk ve kilimler ev içi şıklık dendiğinde ilk akla gelen parçalardır. Görsellik üzerinde etki sahibi olmalarıyla birlikte bu eşyalarımız, temizlik ve hijyen açısından da dikkate değerlidirler. Halı ve paspaslarımızda sağlıklı bir şekilde temizlenmedikleri takdirde birçok bakteri ve mikrobun yaşamasına elverişli bir ortam oluşacaktır. Bu noktada, temizlik işlemlerinin profesyonel ellerde yapılması tasarruf ve titizlik açısından doğru bir yaklaşım olacaktır. Bu nedenle sektöründe öncü ve seçkin hizmet koşullarıyla çalışan firmalar hakkında saha araştırması yapılması tercihe etki edebilecek bir faktördür.

Neden Halı Yıkama?

Elde halı yıkama alışkanlığı enerji ve su yönünden karlı olmamasının yanı sıra, insan gücüne de ihtiyaç duyduğu açıktır. Halı yıkama sektörün gelişmesi,  değişen bir hizmet anlayışını da beraberinde getirmiştir. Geleneksel dediğimiz yıkama yöntemlerinde, belli bir ısı ve makineleşme isteyen mayt, bakteri ve halı akarı gibi çeşitli organizmalar tam anlamıyla yok edilememektedir. Buna karşın halı yıkamada, dezenfektasyon süreci, yüksek devirle işlem gören ve emiş gücü son derece yüksek makineler aracılığıyla temizlik süreci gerçekleştirilmektedir. Dikmen halı yıkama konuya ilişkin firma kapasitesiyle tercih bandı geniş bir bölgeyi ifade eder.  Santrifüjmakinelerinde halıların büyük bir bölümüne sıkma işlemi uygulandıktan sonra %10 kadarı da halılar asılarak kurumaya bırakılmaktadır.

Hereke Halı Yıkama

Halı yıkama fabrikalarında uygulanan kurutma işlemleri halının orijinalitesi ve iplik kalitesi zedelenmeden sürdürülmektedir. Bu sayede halılar, diplerinde biriken çeşitli madde ve mikroplardan tamamen arındırılmaktadır. Çankaya halı yıkama hizmetleri, sektörel konumu itibariyle yalnızcamüşterilerin evinden alınacak ürünler için değil, Hastane, Alışveriş Merkezleri, çeşitli fabrika ve okullara da bu hizmeti ulaştırarak geniş bir müşteri ağına sahip bir zenginlik taşımaktadır. Halı yıkama işlemlerinde http://www.herekehaliyikama.com.tr/ materyal kullanımı, konusunda eğitimli ve profesyonel çalışma ekibiyle Ankara bölgesinde hizmet vermektedir.Çalışma süresince, yalnızca ürünlerin teslim alınmasını takiben özel fabrikalarda temizlik süreci uygulanmıyor, isteğe göre ayrıca yerinden yıkama hizmeti de sunulabiliniyor. Sizi birçok zahmetten kurtaran ve en kısa sürede halı ve yorganlarınıza ilaveten, yerinden koltuk ve halı yıkama hizmeti bu kapsamdadır. 

Sosyal Medyada Paylaş :

DÜN EN ÇOK OKUNAN HABERLERYORUMLAR

Günün Uyarıları

Tümü