TÜRKİYE

Tümü

İstanbul Kız Öğrenci Yurdu

30.03.2017 (4 Ay, 26 Gün önce)
Sosyal Medyada Paylaş :
İstanbul kız öğrenci yurdu çeşitleri arasında verdiği hizmetin kalitesi ile farklı bir kategoride yer alan Mydome kız öğrenci yurdu, öğrencilerin sosyal bir yaşam sürebilmeleri üzere birçok faaliyet alanını bünyesinde bulundurmaktadır.

Düzenli olarak temizlenen ve ilaçlanan yurt binası ultra lüks niteliktedir. Öğrenci odalarında bireysel kullanıma uygun televizyonlar, banyolar, buzdolapları ve derslikler bulunur.


Kısaca Mydome kız öğrenci yurdu bünyesinde bir öürencinin ihtiyaç duyabileceği tüm unsurları bulundurmaktadır. 50 kişilik bir personel kadrosuna sahip olan yurt içersinde öğrencilerin başarılarına katkı sağlayacak sessiz odalar ve etüt odaları bulunmaktadır. Yurt binası içerisinde ayrıca kapalı otoparklar, valiz odaları , çamaşırhaneler, kütüphaneler, derslikler , yemekhaneler, kafeler ve etüt merkezleri bulunmaktadır.


Merkezi konumu ile öğrencileri üniversitelerine ulaşabilmek üzere uzun yollar gitmekten kurtaran yurt çevresinde 10’dan fazla üniversite bulunur. Yurt binasına en uzak bölgede bulunan üniversiteye otobüs ve minibüslerden faydalanarak 5 dakika içerisinde ulaşabilmeniz mümkün olacaktır. Mydome öğrenci yurdu , Türkiye’de “ World’s Greatest Dorm” ödülünü alan ilk yurttur.


Mydome İstanbul Öğrenci Kız Yurdu aynı zamanda ilk öğrenci odaklı hizmet veren yurttur. Bireysel ve kitlesel ihtiyaçlar konusunda hassas davranan yurt yönetimi, öğrencilerin tümünün mükemmel bir hizmet alıyor olduğundan emin olabilmeyi amaçlar. Mydorm yurt binası 24 saat boyunca her açıdan görüntü alabilen kameralar ile denetlenmektedir.


Bu uygulama olası güvenlik açıklarının önüne geçilebilmesine yardımcı olacaktır. Bakınız https://www.kizyurtlariistanbul.com/tr/sayfa/5-universitelere-yakinlik

Sosyal Medyada Paylaş :

DÜN EN ÇOK OKUNAN HABERLERYORUMLAR

Günün Uyarıları

Tümü

    Yol Durumu

    Tümü