TARIM

Tümü

AB EĞİTİMİ DÜZENLENDİ

26.02.2016 (18 Ay, 4 Gün önce)
Sosyal Medyada Paylaş :
Proje Ar-Ge ve Koordinasyon Birimi ile Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nda görevli AB uzmanlarıyla eğitim programı düzenlendi.

Aydın Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğüne bağlı Proje Ar-Ge ve Koordinasyon Birimi ile Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nda görevli AB uzmanlarıyla eğitim programı düzenlendi.


Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü ve Aydın Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü Koordinasyon ve Tarımsal Veriler Şube Müdürlüğü Proje Ar-Ge ve Koordinasyon Birimi işbirliği ile Türkiye - Avrupa Birliği Müzakere Fasılları Eğitimi yapıldı.


Aydın Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Mustafa Bircan’ın açılış konuşmasını yaptığı ’Türkiye - Avrupa Birliği Müzakere Süreci ve Bakanlığımız Sorumluluğunda Yürütülen Müzakere Fasılları Eğitim Programı’na, Koordinasyon ve Tarımsal Veriler Şube Müdürü Adem Kaplan ve Kırsal Kalkınma ve Örgütlenme Şube Müdürü Mustafa Aslan ile birlikte toplam 55 teknik personel katıldı. Kurumun bağlı bulunduğu Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü’nde görevli AB uzmanları Duygu Çevirme, Derya Dağdelen ve Mahmut Erdoğan tarafından Türkiye - Avrupa Birliği İlişkileri, AB’ne Uyum, Mali İşbirliği ve Bakanlık sorumluluğunda yürütülen Fasıllar (Fasıl 11: Tarım ve Kırsal Kalkınma, Fasıl 12: Gıda Güvenilirliği, Veterinerlik ve Bitki Sağlığı, Fasıl 13: Balıkçılık) konularının detaylı olarak anlatıldığı program soru ve cevaplarla sona erdi.

Sosyal Medyada Paylaş :

DÜN EN ÇOK OKUNAN HABERLERYORUMLAR

Günün Uyarıları

Tümü

    Yol Durumu

    Tümü