AYDIN

Tümü

112 KERMESİ YAPILDI

22.02.2016 (18 Ay, 8 Gün önce)
Sosyal Medyada Paylaş :
ATT Derneği Aydın İl Başkanlığı düzenledikleri kermesle bu defa öğrencilerin yardımına koştular.

Aydın’da görev yapan Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri’ni bünyesinde barındıran ATT Derneği Aydın İl Başkanlığı düzenledikleri kermesle bu defa öğrencilerin yardımına koştular.

Dernek üyeleri tarafından düzenlenen kermesten elde edilen gelirin ATT öğrencilerinin eğitiminde kullanılacağını belirten ATT Derneği Aydın İl Başkanı Mertkan Kolak kermese katkı verenlere teşekkür etti.


Aydın Efeler İlçesi Sevgi Yolu’nda düzenlenen kermese ATT Derneği Genel Başkanı Yaşar Gökbayrak, ATT çalışanları, davetliler ve vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.


ATT-DER Aydın İl Başkanlığı olarak mesleki çalışmaların yanında sosyal faaliyetlere de önem verdiklerini belirten ATT Derneği Aydın İl başkanı Mertkan Kolak, “Çalışmalarımız meslektaşlarımız için sosyal, akademik ve mesleki alanlarda devam edecek. Hem 112’de çalışan meslektaşlarımızın, hem de vatandaşlarımızı Acil Sağlık Hizmetleri konusunda bilgilendirmeye ve bilinçlendirmeye devam edeceğiz” dedi.
Kermesten elde edilen gelirin öğrencilerin eğitiminde kullanılacağını kaydeden Kolak, kermese katkı verenlere teşekkür etti.

Sosyal Medyada Paylaş :

DÜN EN ÇOK OKUNAN HABERLERYORUMLAR

Günün Uyarıları

Tümü

    Yol Durumu

    Tümü