SPOR

Tümü

ATLETİZM HAKEMLERİ HAZIR

17.02.2016 (18 Ay, 8 Gün önce)
Sosyal Medyada Paylaş :
Aydın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Türkiye Atletizm Federasyonu’na talep edilen Atletizm Hakem Kursu düzenlendi.

18 Şubat 2016 Perşembe gününe kadar devam edecek olan Atletizm Hakem Kursuna 37 hakem adayı ve Aydın’da atletizm hakemi olarak görev yapan 15 kişi bir üst hakemlik görevine terfi etmek için katıldı.


Türkiye Atletizm Federasyonu MHK Başkanı Müslim Aksakal ve MHK Üyesi Yaprak Kalemoğlu tarafından verilen kurslar, hem teorik hem de uygulamalı olarak gerçekleştiriliyor. Teorik olarak verilen kurslar, Aydın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü toplantı salonunda, uygulama kursları Kardeşköy Atletizm Stadında yapılıyor. Ayrıca Kuşadası Adagöl Kros Parkurunda gerçekleştirilen Türkiye Üniversiteler Kros Şampiyonasında, 37 aday hakeme uygulamalı olarak kurs verildi.


Kursa katılan aday hakemler 18 Şubat 2016 Perşembe günü yapılacak sınavda başarılı olmaları takdirde Atletizm Hakemi olarak görev yapabilecek. Aynı gün Aydın’da görev yapan atletizm hakemleri terfi sınavlarına girecek.

Sosyal Medyada Paylaş :

DÜN EN ÇOK OKUNAN HABERLERYORUMLAR

Günün Uyarıları

Tümü