AYDIN

Tümü

AMELİYAT DOLAYISIYLA KAPALIYIZ !

11.02.2016 (18 Ay, 15 Gün önce)
Sosyal Medyada Paylaş :
Aydın’da yaklaşık 30 yıldır tostçuluk yapan Murat Bulut, sağlık sorunu nedeniyle müşterilerinden ayrı kalınca arabasına “Ameliyat dolayısıyla kapalıyız” yazısı asarak durumunu belirtti.

Aydın Efeler İlçe Merkezi Beycamii karşısında bulunan Tekel Binasının köşesinde yaklaşık 30 yıldır seyyar el arabasında tost yaparak ekmeğini kazandığını belirten Tostçu Murat Bulut, ilk defa işine iki hafta gidemediğini belirterek bunun da sebebini seyyar arabasına astığı yazı ile müşterilerine açıkladığını söyledi.


Daha çok İş yerlerinde cenaze, düğün ve çeşitli mazeretler nedeniyle kapalı kalan dükkanlara yapıştırılan yazıların bir benzeri seyyar tostçu arabasına asan Murat Bulut, “Yaklaşık 30 yıldır bu el arabası ile tost yaparak ekmeğimi kazanıyorum. Tost ilk bakışta öğrenci yemeği gibi gözükse de öğrencilik yıllarında benim tostumla öğlen yemeği yiyen pek çok kişi aradan yıllar geçse de gerek nostalji, gerekse çok beğendiği tadı nedeniyle makam arabası ile bile tost yemeye geliyor. Böbreklerimden ameliyat olmam gerekti. Ameliyatımı bile ağırlıklı müşterim olan öğrencilerin mağdur olmaması için yarıyıl tatilinde oldum.


Ben işime sadık biriyim. 30 yıldır hiç işimi aksatmadım. İşime olan saygım sayesinde seyyar tost arabası ile çoluk çocuğuma nafaka sağladım. Gelen müşteriler seyyar arabamı faaliyet dışı gördüğünde yanlış anlamasın diye mazeretimi belirten yazı asıp hastaneye gidip ameliyatımı oldum” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaş :

DÜN EN ÇOK OKUNAN HABERLERYORUMLAR

Günün Uyarıları

Tümü