AYDIN

Tümü

AYDEM VE KODERDEN İŞBİRLİĞİ

11.11.2015 (1 Yil, 9 Ay önce)
Sosyal Medyada Paylaş :
Kuşadası Otelciler ve Yatırımcılar Derneği(KODER) ve AYDEM işbirliği ile AKUT Kuşadası Şubesi’ne arazi aracı hibe edildi. Satın alınan araç, düzenlenen törenle AKUT Kuşadası yetkililerine teslim edildi.
ZAFER HACISALİHOĞLU - AYDIN

KODER Başkanı ve Kuşadası Korumar Oteli Genel Müdürü Tacettin Özden, törende yaptığı açıklamada, “ AYDEM ve KODER iş birliği ile AKUT için 4X4 arazi aracı hibe ediyoruz. Araç AKUT Arama Kurtarma Temsilciliği envanterinde olacak ve Kuşadası ekibinin kullanımına tahsis edilecek, herhangi bir acil arama kurtarma durumunda ekipmanları ile hazır olacak çok hızlı bir şekilde olay mahalline intikal edecek, malzeme ve personel taşıyabilecek, sel ve benzeri afetlerde başka araçların giremeyeceği yerlere ulaşacak, vinci sayesinde başka araçları da kurtarabilecektir “ dedi.

KODER Başkanı Özden ayrıca, otelciler ve AYDEM arasında işbirliği yapıldığını belirterek, “ Aydem’den elektrik satın alan Kuşadası Otelleri ödedikleri elektrik faturasından kilowatt da 0,0014 kuruş oranında fon aktarılarak, Aydem ile bir sosyal sorumluluk projesi ile oluşturulmuştur. Oluşan bu fon ile de bu araç alınıp bağışlanmıştır “ diye konuştu.
Sosyal Medyada Paylaş :

DÜN EN ÇOK OKUNAN HABERLERYORUMLAR

Günün Uyarıları

Tümü