AYDIN

Tümü

8 Araca Zarar Veren Saldırganlar Yakalandı

03.02.2016 (18 Ay, 22 Gün önce)
Sosyal Medyada Paylaş :
Aydın’ın Efeler ilçesinde sekiz aracın camlarını kıran üç çocuk saldırgandan 2’si polis ekipleri tarafından kısa sürede yakalandı.
Edinilen bilgiye göre; Efeler ilçesinde 21 Ocakta meydana gelen olayda Yedieylül Mahallesi 1043 Sokakta 1 adet, 1034 Sokakta dört adet ve 1016 Sokakta ise üç adet olmak üzere toplam 8 adet otonun camının kırılması suretiyle meydana gelen ızrar olayını araştıran polis ekipleri, alınan müracaatlar doğrultusunda yapılan titiz ve çok yönlü çalışmalar neticesinde olayın şüphelileri oldukları değerlendirilen 16-18 yaşlarında üç şüpheli çocuğu tespit etti. Üç şüpheli şahsın yakalanması ve olayın işleniş amacının tespitine yönelik olarak devam eden çalışmalar neticesi önceki gün saat 14.50 sıralarında olayın şüphelilerinden bir tanesi olayın diğer şüphelisi aynı gün saat 21.30 sıralarında yakalandı.
Yaşı küçük şüpheliler, gerekli tahkikat için Çocuk Şube Müdürlüğüne teslim edildi. Olayın tespit edilen üçüncü yaşı küçük firari şüphelinin yakalanmasına yönelik çalışmalara devam edildiği bildirildi.
Sosyal Medyada Paylaş :

DÜN EN ÇOK OKUNAN HABERLERYORUMLAR

Günün Uyarıları

Tümü