AYDIN

Tümü

Aydın Emniyeti: Algı Oluşturulmaya Çalışılıyor

07.01.2016 (19 Ay, 20 Gün önce)
Sosyal Medyada Paylaş :
Aydın Emniyet Müdürlüğü, sosyal medyada personelin çalışma saatlerinin ağırlaştırılması, çalışan polislerin performanslarının halka sorulması ve polislerin sorunlarını üst makamlara iletememesiyle ilgili sosyal medyada yapılan paylaşımlara yine sosyal medya aracılığıyla cevap verdi.

 Yapılan açıklamada, paylaşımların Aydın İl Emniyet Müdürümüz Sayın Dr. Halis Böğürücü hakkında asılsız iddialar ve kasıtlı olarak başlatılan karalama kampanyası olduğu ve hakaret içerikli ve tamamen algı oluşturmaya yönelik olduğu belirtildi.


Aydın Emniyet Müdürlüğü´nün Facebook sayfasından yaptığı paylaşımda, “Aydın İl Emniyet Müdürü Sayın Dr. Halis Böğürücü göreve başladığı 01.09.2015 tarihinden itibaren Polis halk ilişkilerinin güçlendirilmesine yönelik olarak Halk İçin Emniyet Adalet İçin Hizmet Sloganıyla daima doğru ve en iyi hizmeti sağlamak amacıyla çeşitli çalışmalar başlatmıştır. Bu çalışmalar içerisinde mağduriyet ve memnuniyet anketleri yapılmaktadır. Bu anketlerden elde edilen bilgiler doğrultusunda hatalar minimize edilerek en iyi hizmetin verilmesi ve polisin kendi otokontrolünü yapması hedeflenmektedir. Birimlerimizdeki talepler doğrultusunda daha fazla verim alınabilmesi açısından zaman zaman eksiklik görülen birimlere personel takviyesi de yapılmıştır. Ayrıca Aydın İl Emniyet Müdürlüğü çalışan personeli her hafta düzenli olarak Sayın Emniyet Müdürümüze istek, talep ve sıkıntılarıyla ilgili olarak görüşe rahatlıkla çıkabilmektedirler. Yapılan görüşmeler sayesinde çalışan personelin sorunlarına çözüm bulabildiği yapılan geri bildirimlerden anlaşılmaktadır. Ayrıca Sayın Emniyet Müdürümüz göreve geldiği günden bugüne kadar daha önce yeterince alaka gösterilmeyen ancak hayatını bu mesleğe adayan emekli personellerimize de zaman zaman ziyarette bulunup memnuniyet ve sıkıntılarını dinlemiş onların yalnız olmadıklarını kendilerine hissettirmiştir. Sosyal paylaşım sitelerinde Sayın İl Emniyet Müdürümüzü hedef alan hakaret içerikli ve tamamen algı oluşturmaya yönelik bazı yorum ve paylaşımlarla alakalı gerekli yasal süreç başlatılacaktır. Halk ilişkilerini güçlendirerek vatandaşlarımızın huzur ve güvenliğinin sağlanması için göstermiş olduğumuz çaba ve gayretler bütün bu karalama ve iftiralara rağmen kararlılıkla devam ettirilecektir.” denildi.

Sosyal Medyada Paylaş :

DÜN EN ÇOK OKUNAN HABERLERYORUMLAR

Günün Uyarıları

Tümü