EGE

Tümü

Ali Amca'nın Yüzü Güldü

14.02.2017 (5 Ay, 6 Gün önce)
Sosyal Medyada Paylaş :
Vatandaşların hayatını kolaylaştıran hizmetlere imza atan Manisa Büyükşehir Belediyesi, sosyal sorumluluk adına gerçekleştirdiği çalışmalar ile takdir topluyor. Sosyal belediyecilik anlayışıyla yüzlerin gülmesini sağlayan Büyükşehir Belediyesi, Sarıgöl ilçesinde yaşayan engelli Ali Korkmaz’a akülü tekerlekli sandalye hediye etti.

Engelli vatandaşların sosyal hayata daha kolay entegre olmasını sağlamak adına çalışmalar yürüten Manisa Büyükşehir Belediyesi Sarıgöl Belediyesi işbirliği ile Sarıgöl Baharlar Mahallesinde yaşayan Ali Korkmaz’a akülü tekerlekli sandalye hediye etti. Sarıgöl Belediye Başkanı Necati Selçuk ve Büyükşehir Belediyesi Sarıgöl Koordinasyon İşleri Müdürü Akif Kılıçaslan, Ali Korkmaz’ı ziyaret ederek, akülü tekerlekli sandalyesini teslim etti.


Korkmaz’dan Teşekkür


Sarıgöl ilçesinin Baharlar Mahallesinde ikamet eden Ali Korkmaz kendisine hediye edilen akülü tekerlekli sandalye için teşekkürlerini ileterek, “Zor bir yaşam süren engelliler için bu tür hediyeler her zaman anlamlı ve önemlidir. Büyükşehir Belediyesi ve Sarıgöl Belediyesi benim için zor olan bir problemi çözdüler. Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e ve Sarıgöl Belediye Başkanı Necati Selçuk’a çok teşekkür ediyorum. Artık bende günlük yaşamımı kimseye ihtiyaç duymadan sürdürebileceğim. Allah razı olsun” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaş :

DÜN EN ÇOK OKUNAN HABERLERYORUMLAR

Günün Uyarıları

Tümü