EGE

Tümü

Aliağa Belediyesi Toplandı

09.02.2017 (5 Ay, 8 Gün önce)
Sosyal Medyada Paylaş :
Aliağa Belediyesi Şubat ayı olağan meclis toplantısı, belediye başkanı Serkan Acar başkanlığında gerçekleştirildi. Aliağa Belediyesi Meclis Salonu’nda yapılan toplantının gündeminde başkanlıktan gelen önergeler ve komisyondan gelen raporlar yer aldı.

Şubat ayı meclis oturumu; 3 Ocak 2017- 6 Ocak 2017 tarihli meclis toplantı tutanağının okunup oylanması, Aliağa Belediyesi Özel Kalem Müdürlüğü kadrosuna Fatih Yılmaz’ın atanmasına ilişkin bilgilendirmenin yapılması ve toplantıya katılmayan meclis üyelerinin mazeretlerinin oylanmasıyla başladı. Ardından 7 maddeden oluşan başkanlıktan gelen önergelerin ve 5 maddenin yer aldığı komisyondan gelen raporların tek tek görüşülerek oylanmasına geçildi.

 

BAŞKANLIKTAN GELEN ÖNERGELER


Başkanlıktan gelen önergeler arasında yer alan; 1-2-4 ve 7. Maddeler oy birliği ile İmar Komisyonuna Havale edildi.5 ve 6.maddeler oy birliği ile kabul edildi. Teknik Hizmetler Sınıfı 6.Derece Şehir Plancısı Kadrosuna karşılık; İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Şehir ve Bölge Planlaması Bölümü Mezunu Seyma İşler’e 2700 TL net ücret ve yıl içinde devlet memurları zammı oranında zam yapılmasına oy birliği ile karar verildi.

 

KOMİSYONDAN GELEN RAPORLAR


Meclis gündeminde yer alan komisyondan gelen raporların tamamı komisyondan geldiği şekliyle oy birliği ile kabul edildi.

 

Sosyal Medyada Paylaş :

DÜN EN ÇOK OKUNAN HABERLERYORUMLAR

Günün Uyarıları

Tümü