EGE

Tümü

Anneler Kulübü Şımartıyor

07.02.2017 (5 Ay, 12 Gün önce)
Sosyal Medyada Paylaş :
Annelerin boş zamanlarını keyifle geçirmeleri için hizmete açılanı ‘Anneler Kulübü’ anneler tarafından çok sevildi.

Annelerin keyifli vakit geçirebilecekleri aktivitelerin yer aldığı, haftanın 5 günü ücretsiz hizmet veren Kulüp, Bucalı annelerin hem güzelleşmelerini hem sosyalleşmelerini sağlıyor. 1,5 yıllık süreçte Bucalı 900 anneye hizmet veren Kulüpte dinlenip, güzelleşip, mutlu olan kadınlar bu hizmetin aile hayatlarına da keyif getirdiğini söylüyor.  


Annelerimizi 365 Gün Şımartıyoruz


Buca Belediyesi’nin ilçedeki “Annelerimizi 365 Gün Şımartıyoruz” sloganıyla hayata geçirdiği Anneler Kulübü Bucalı annelerin vazgeçilmez mekanı haline geldi. Çocuklarını, yine Buca Belediyesi’nin Pırlanta Merkezlerine bırakan anneler, kendilerine zaman ayırıp, güzelleşmek için Anneler Kulübü’nün yolunu tutuyor.


Hizmet Alan Kadın Sayısı 900'ü Geçti


Haftanın 5 günü hizmet veren Anneler Kulübü’nde saç bakımı ve makyajlarını ücretsiz olarak yaptırıp, yeni arkadaşlar edinen Bucalı anneler,  hem sosyalleşip hem de günlük streslerini atıyor.  Şirinyer’deki Buca Belediyesi Kadın Aktivite Merkezi’nin 2. katında hizmet veren ve randevu sistemiyle çalışan Anneler Kulübü’nden hizmet alan kadın sayısı 1,5 yıllık süreçte 900’e ulaştı. 
Dert ve Dilek Ağacı İlgi Görüyor


Kulübün “Dertli” ve “Dilek” ağaçları da kadınların umut noktalarından biri oldu. “Dilek Ağacı”na belediyeden taleplerini yazan anneler, “Dertli Ağaca” ise kişisel sıkıntılarını yazıp asabiliyor. “Dertli Ağaca” yazdığı nota telefon numarasını da ekleyen anneleri bir gün sonra belediyenin sosyoloğu tarafından dönüş yapılıyor ve randevu verilerek, ücretsiz danışmanlık hizmeti sunuluyor.


Kadın Bakımlıysa Mutludur


Anneler Kulübü’nde ki ücretsiz aktiviteler ile keyifli zaman geçirdiklerini, saç bakımı ve makyaj hizmeti ile kendilerini daha iyi hissettiklerini “Kadın güzel ve bakımlıysa mutludur” diye ifade eden kadınlar, Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina’ya teşekkür ediyor. 


Sosyal Medyada Paylaş :

DÜN EN ÇOK OKUNAN HABERLERYORUMLAR

Günün Uyarıları

Tümü