EGE

Tümü

48Tatil.com Yayında

28.01.2017 (6 Ay, 28 Gün önce)
Sosyal Medyada Paylaş :
48 medya bünyesinde hizmete başlayacak olan 48tatil.com Muğla’nın tüm ilçe ve mahallelerindeki Tatil seçeneklerini tanıtmak için yola çıktı.

Turizm sektörü tatil sitelerindeki var olan yüksek komisyon bedellerinden kurtulacak. Tanıtımlarını yapmak tesislerini doldurmak isteyen sektörden en üst sıralara çıkmak için tesisin kalitesine göre değil verdiği yüzdeye göre anlaşma yapan tatil sitelerinin turizm sektöründen daha fazla para kazandığı sistemleri bulunuyor. 48tatil her tesisin mağaza açabileceği bir sistem kuruyor. Bu sistem tatil sitelerine ödenen komisyonları, tatil yapan tüketicilere daha uygun tatil yapma imkâni sunmak için oluşturuluyor.


Trol rezervasyonlara son


Son dakikaya kadar rezervasyon iptali sunan Tatil siteleri Trol rezervasyonlarının önünü açıyor ve tesisleri zarara uğratıyor.


Aracı komisyonları ortadan kalkıyor


48tatil.com da direk tesislerle satış gerçekleşiyor. Sistem bu satıştan prim ve komisyon almıyor. Sadece mağaza üyelik bedeli ve vitrin ilanlar bölümü ücretlendiriliyor.

 

Muğla’nın en kapsamlı tanıtımı yapılacak


Muğla sadece, Bodrum, Fethiye ve Marmaris’ten oluşmuyor. Muğla’nın tüm ilçeleri, Mahalleleri ve köylerindeki, köy pansiyonlarına kadar sistemde olacak. Muğla’da tatil yapmak isteyen son tüketici tatil isteğine göre tesis seçecek

 

Aktiviteler bölümü tatilcilere bol seçenek sunacak


Aktiviteler bölümünde tatilciler ne istiyorsa bulabilecek. ( Huzur, Mavi yolculuk, Adrenalin ve eğlence temalarını n altı. aktiviteler bölümde etiketlenecek. Tatilciler arama motorundan isteğini yazdığında seçenekler verilecek ister at çitliği, ister paraşüt, isterse mehtap turu bu bölümler aktiviteler bölümünde tatilcinin beğenisine sunulacak.


Havadan çekim hizmetimizle tesisler kendini görsel olarak daha iyi anlatacak


Mağaza açan turizm sektörüne özel olarak havadan çekim çok uygun bir ücretle yapılacak, böylece mağazalarında tanıtım videolarını daha etkileyici olarak hedef kitlesine sunacak

 

Haberler bölümü bölgenin ve tüm Türkiye’nin turizm haberlerine yer verecek


Tatil yapmak isteyen kitlenin 48 Tatil. com’u takip etmesi için sektörün haberleri ana manşetten sürekli güncellenecek böylece turizm sektörünün gelişmelerinden hem bölgemizin turizmcileri faydalanırken, tatilciler de bu gelişmelerden haberdar olacak. Tatil alternatiflerini belirleme sürecinde rehber olacak.


Türkiye’nin ilk sektör tedarikçilerinin bulunacağı bir platform olacak


Turizm sektörü tedarikçileri, bölgenin turizm sektörüne ulaşmak için 48tatil.com’da mağaza açabilecek haber sayfalarımızda yeni ürün ve hizmetlerinin haberlerini sektöre ulaştırabilecek, bu anlamda Türkiye’de sektör tedarikçilerinin direk hedef kitleye ulaşan ilk ve tek medyası olacak. Turizm sektörü tedarikçilerin bir arada bulunduğu bu platformdan tek adresten tedarikçilere ulaşabilecek.

Sosyal Medyada Paylaş :

DÜN EN ÇOK OKUNAN HABERLERYORUMLAR

Günün Uyarıları

Tümü

    Yol Durumu

    Tümü