EGE

Tümü

İzmir’den Elmasoğlu’na teşekkür

10.01.2017 (3 Ay, 14 Gün önce)
Sosyal Medyada Paylaş :
Elmasoğlu: “İzmir gelişim potansiyeli ile Türkiye’ye örnek bir kent”

Ege İş Kadınları Derneği,(EGİKAD) Yönetim Kurulu Başkanı Betül Elmasoğlu, 2016 yılı Ekonomik Kalkınma Koordinasyon Kurulu(İEKKK) Dönem Başkanlığı görevini başarıyla tamamladı. İEKKK’nın 2016 yılı son toplantısına EGİKAD üyeleri de Elmasoğlu’na destek vermek için katılırken, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu ise, İEKKK faaliyetlerinde gösterdiği özveri ve başarılardan ötürü Elmasoğlu’na teşekkür ederek plaket takdim etti.

Elmasoğlu’nun İzmir’in gelişmesi yolunda büyük çaba sarf ettiğini söyleyen İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, “1 yıl boyunca İzmir’in daha iyi yerlere gelmesi için gösterdiğiniz katkılardan ötürü tüm İzmirli hemşerilerim adına saygılarımı sunuyorum” dedi. 


“İzmir için her göreve hazırım”

1 yıl önce İEKKK 2016 yılı dönem başkanlığı görevine İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nun önerisi ile geldiğini hatırlatan Elmasoğlu ise, “İzmir’in gelişmesi yolunda elimizden geleni yapmaya çalıştık. İzmir sürekli gelişen ve yönetim kadrosu ile takdir toplayan bir kent. Sahip olduğu gelişim potansiyeli tüm Türkiye’ye örnek oluyor. 1 yıl boyunca İzmir’in gelişmesi için durmadan çalıştık ve bundan sonra da çalışmaya devam edeceğim. Söz konusu İzmir olduğunda her zaman elimi taşın altına koymaya hazırım. Kentimiz için verilecek her görevi de gururla yönetebilirim. İzmir için her zaman göreve hazırım” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaş :

DÜN EN ÇOK OKUNAN HABERLERYORUMLAR

Günün Uyarıları

Tümü

Yol Durumu

Tümü