EGE

Tümü

Ayşe Demirelin Yüzü Güldü

09.01.2017 (3 Ay, 18 Gün önce)
Sosyal Medyada Paylaş :
Engelli vatandaşların topluma entegresi noktasında önemli çalışmalara imza atan Manisa Büyükşehir Belediyesi, Somali Ayşe Demirel’e akülü tekerlekli sandalye hediye etti.

Sosyal belediyecilik hizmetlerine büyük önem veren ve engelli vatandaşların topluma entegresi noktasında önemli çalışmalara imza atan Manisa Büyükşehir Belediyesi, 2017 yılının ilk günlerinde bir vatandaşın daha yüzünü güldürdü. Soma’da ikamet eden engelli vatandaş Ayşe Demirel’e Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün tarafından armağan edilen akülü tekerlekli sandalyeler, Soma Koordinasyon İşleri Müdürü İbrahim Yıldırım tarafından teslim edildi.

Demirel ve ailesine Başkan Ergun’un selamlarını da ileten Koordinasyon İşleri Müdürü İbrahim Yıldırım, “Büyükşehir Belediyemiz dezavantajlı grupların toplum kazandırılması ve entegrasyonu için birçok proje üretiyor. Soma’da yaşayan Ayşe Demirel ve ailesini evlerinde ziyaret ederek Cengiz Ergün Başkanımızın gönderdiği akülü sandalyeleri teslim ettik. Onların yüzlerindeki gülüş ve mutluluk bizlere yetti” dedi.

Sosyal Medyada Paylaş :

DÜN EN ÇOK OKUNAN HABERLERYORUMLAR

Günün Uyarıları

Tümü

Yol Durumu

Tümü