EGE

Tümü

İzmir Kahraman Polisin Çocukları İçin Seferber Oldu

09.01.2017 (4 Ay, 20 Gün önce)
Sosyal Medyada Paylaş :
İzmir Barosu, İzmir Adliyesi’nde şehit olan polis memuru Fethi Sekın ve adliye personeli Musa Can’ın çocukları için yardım kampanyası başlattığını duyurdu.

Kahraman Polis Memuru Fethi Sekın ve Musa Can’ın Çocukları İçin Barodan Kampanya

 İzmir Adliyesi’ne yönelik 5 Ocak 2017 günü gerçekleştirilen hain terör saldırısı sonrası İzmir Barosu Yönetim Kurulu olağanüstü toplanarak, şehit polis memuru Fethi Sekın ve adliye personeli Musa Can’ın çocuklarının eğitim hayatlarında kullanılmak üzere destek kampanyası başlatılmasına karar verdi.

 

Kampanyayı internet ve sosyal medya hesapları üzerinden duyuran İzmir Barosu, meslektaşlarını kampanyaya destek olmaya çağırdı.

 

Konuya ilişkin açıklama yapan Baro Başkanı Av. Aydın Özcan, “Şehitlerimizin aziz hatırası önünde bir kez daha saygıyla eğiliyoruz. Adliyeler bizim mesleğimizi yürüttüğümüz, zamanımızın çoğunu geçirdiğimiz mekanlar.  Buralarda görev yapan gerek hakim ve savcılar, gerek polisler gerekse memurlar ise bizim en az avukatlar kadar çalışma arkadaşlarımız.  Bu anlamıyla bakıldığında yaşadığımız hain saldırı bizlere de yapılmıştır. Saldırının hemen akabinde, daha fazla can kaybı yaşanmasını hayatı pahasına önleyen kahraman polis memurumuz Fethi Sekın ve adliye personelimiz Musa Can için ne yapabilirizi konuşmak üzere gerçekleştirdiğimiz olağanüstü toplantı sonrasında,  çocuklarının eğitim hayatlarında kullanılmak üzere meslektaşlarımız arasında bir yardım kampanyası başlatma kararı aldık. Bu kararı da vakit kaybetmeden hayata geçirdik. Tüm meslektaşlarımızı bu kampanyamıza destek olmaya davet ediyoruz.  Bağışta bulunmak isteyenler gerekli hesap bilgilerine internet sayfamız ve sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirler” dedi.

Sosyal Medyada Paylaş :

DÜN EN ÇOK OKUNAN HABERLERYORUMLAR

Günün Uyarıları

Tümü

Yol Durumu

Tümü