EGE

Tümü

Aydem ve Gediz İstihdamlarını Arttırıyor

05.01.2017 (6 Ay, 18 Gün önce)
Sosyal Medyada Paylaş :
Capital Dergisi tarafından 19.’uncusu düzenlenen “Türkiye’nin En Büyük 500 Özel Şirketi” konulu araştırmada Gediz Elektrik, “İstihdamını En Çok Artıran Şirketler” arasında yer aldı.

Bir Aydem kuruluşu olan Gediz Elektrik Perakende Satış A.Ş.’yi temsilen Bereket Enerji Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ceyhan Saldanlı’ya İstanbul’da düzenlenen törende ödül takdim edildi. Araştırmada şirketler, ciro, kârlilik, ihracat ve istihdam rakamlarına göre değerlendirildi.

Toplamda 8 dalda 24 ödül verilen törende Gediz Elektrik, “İstihdamını En Çok Artıran Şirketler” arasında yer aldı. Ayrıca bir Bereket Enerji Grubu şirketi olan Yatağan Termik Enerji Üretim A.Ş. de "Cirosunu En Çok Artıran Şirketler" arasında yer aldı. Geçtiğimiz yıl yine bir Bereket Enerji iştiraki olan Aydem Elektrik Perakende Satış A.Ş. Capital Dergisi’nin aynı araştırmasında ’İstihdamını En Çok Artıran Şirketler’ arasında birinci olmuştu.

Aydem Elektrik ve Gediz Elektrik, Bereket Enerji Grubu’nun perakende satış şirketleri olarak İzmir, Manisa, Aydın, Denizli ve Muğla illerinde 4,8 milyon müşterisine sürekli, kaliteli ve düşük maliyetli elektrik hizmetini sunma amacıyla faaliyet göstermektedir.

Sosyal Medyada Paylaş :

DÜN EN ÇOK OKUNAN HABERLERYORUMLAR

Günün Uyarıları

Tümü

    Yol Durumu

    Tümü