AYDIN

Tümü

Aydın Baro Başkanından Başkan Alıcık’a Ziyaret

18.12.2015 (1 Yil, 8 Ay önce)
Sosyal Medyada Paylaş :
Aydın Baro Başkanı Gökhan Bozkurt, Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık’a iadeyi ziyarette bulundu.
Aydın Baro Başkanı Gökhan Bozkurt Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık’ı makamında iadeyi ziyarette bulundu. Aydın Baro Başkanı Gökhan Bozkurt’un yaptığı iadeyi ziyaretine Baro Başkan Yardımcısı...
Aydın Baro Başkanı Gökhan Bozkurt, Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık’a iadeyi ziyarette bulundu.
Aydın Baro Başkanı Gökhan Bozkurt Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık’ı makamında iadeyi ziyarette bulundu. Aydın Baro Başkanı Gökhan Bozkurt’un yaptığı iadeyi ziyaretine Baro Başkan Yardımcısı Mete Özcan ile Yönetim Kurulu Üyesi Emel Şahin eşlik etti. Aydın Barosu’nun iki yılda bir tekrarlanan seçimlerinde, geçtiğimiz dönem Baro Başkanı seçilen Aydın Baro Başkanı Gökhan Bozkurt, uzun süredir Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık’a iadeyi ziyarette bulunmak istediklerini ancak yoğun çalışma temposundan dolayı henüz imkân bulduklarını belirtti. Başkan Alıcık’ı ziyaret etmekten dolayı çok mutlu olduğunu belirten Bozkurt, "Aydın Barosu’nun seçilen yönetimi olarak vakit buldukça çevre Belediye Başkanlarımıza ziyaretlerimizi gerçekleştiriyoruz. ,Değerli Başkanımız daha önce bize hayırlı olsun ziyaretinde bulunmuştu. Şimdi de biz ona iadeyi ziyarette bulunduk. Bugün Belediye Başkanımızı arkadaşlarım ile ziyaret etmekten onur duydum, gurur duydum kendisini ziyaret etmekten dolayı çok mutluyuz. Ziyaretimizde karşılıklı fikir alışverişi yapma imkânı da bulduk" diye konuştu.
Yapılan iadeyi ziyaretinden dolayı memnuniyetini dile getiren Başkan Haluk Alıcık, Aydın Barosunu Baro Başkanı Gökhan Bozkurt Baro Başkan Yardımcısı Mete Özcan ile Yönetim Kurulu Üyesi Emel Şahin’e görevlerinde başarılar dileyerek kendilerine ziyaretleri için teşekkür etti.
Sosyal Medyada Paylaş :

DÜN EN ÇOK OKUNAN HABERLERYORUMLAR

Günün Uyarıları

Tümü