AYDIN

Tümü

Astim Köprülü Kavşağın Temeli Atıldı

18.12.2015 (1 Yil, 8 Ay önce)
Sosyal Medyada Paylaş :
Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Aydın-Denizli karayolu ASTİM Kavşağı'nda büyükşehir belediyesi tarafından yapımına başlanan köprülü kavşağın temelini attı.

ASTİM Köprülü Kavşağı temel atma törenine Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu'nun yanı sıra Efeler Belediye Başkanı Mesut Özakcan, Karpuzlu Belediye Başkanı Tuğrul Ozan, Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer, Didim Belediye Başkanı Deniz Atabay, CHP Aydın İl Başkanı Hikmet Saatçi ve çok sayıda vatandaş katıldı.Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından 12 milyon TL'ye ihalesi tamamlanan ASTİM Köprülü Kavşağı'nın temel atma töreninde konuşan Çerçioğlu; "Aydın ve ASTİM’in trafiği bu köprülü kavşak sayesinde rahatlayacak. 30 Mart seçimlerinden sonra bir söz vermiştik ve Aydın'ı Ege'nin parlayan yıldızı yapacağız demiştik. Bu köprülü kavşak bu yıldızlardan sadece biri olacak. İnşaat süresince trafik şartları biraz olumsuz etkinlendi ancak güzel şeyleri elde edebilmek için bazı zorlukları da göze almak durumundayız, bu yüzden Aydınlılardan sabırlı olmalarını diliyorum.


Törende yapılan konuşmaların ardından temel atma törenine geçildi. Törenin ardından Çerçioğlu, katılımcılarla birlikte inşaat alanını inceledi.

Sosyal Medyada Paylaş :

DÜN EN ÇOK OKUNAN HABERLERYORUMLAR

Günün Uyarıları

Tümü

    Yol Durumu

    Tümü