SPOR

Tümü

Ankara Barçın'a Kavuştu

31.12.2016 (8 Ay, 26 Gün önce)
Sosyal Medyada Paylaş :
Spor sektörünün İzmirli güçlü markası Barçın Spor, Ankara Arcadıum AVM’de yeni franchise mağazasını hizmete açtı.

 2003 yılından bu yana Eskişehir yolunda Ümitköy-Çayyolu merkezinde faaliyet gösteren Arcadıum AVM’de, 350 metre karelik alanda hizmet verecek mağazada Nike, Adidas, Puma, New Balance, Cat, Reebok, Lacoste, Nort Face, Colombia gibi spor sektörünün ünlü markalarının kolleksiyonları yer alacak.

Ankaralı yatırımcılar Selçuk Biter, Tarık Mutluoğlu ve Ersin Türk tarafından işletilecek mağazada 8 personel görev yapacak. Başkentli spor giyim tüketicileriyle uzun yıllardır biraraya gelmek istediklerini vurgulayan Barçın A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Barçın, Türkiye’nin bir çok noktasından talep geldiğini ve çok seçici olduklarını belirterek, “Markamıza duyulan ilgi bizi çok mutlu ediyor. Güven öncelikli çalışma prensiplerimizle doğru yatırımcılarla buluşmayı hedefliyoruz. Ankara bu anlamda çok önemli bir nokta. Büyüyen spor perakende sektörü adına iyi bir sinerji yakaladığımızı düşünüyorum. 2017 yılında da yatırımlarımız devam edecek” diye konuştu.

Futboldan yüzmeye, basketboldan tenise kadar bir çok spor dalında ürünlerin yer aldığı mağaza Ankaralı tüketicilerden büyük ilgisini görüyor.

 

Sosyal Medyada Paylaş :

DÜN EN ÇOK OKUNAN HABERLERYORUMLAR

Günün Uyarıları

Tümü

    Yol Durumu

    Tümü