TÜRKİYE

Tümü

ANKAmall, yılbaşı bandosu ile renkleniyor

31.12.2016 (8 Ay, 22 Gün önce)
Sosyal Medyada Paylaş :
Yılbaşı süslemeleri, benzersiz kampanyaları, yılbaşı ruhunu yansıtan çocuk atölyeleri ve sürprizleri ile yeni yıla hazır olan AVM, bando ekibi ile de keyifli dakikalar yaşatıyor.

AVM'nin tüm katlarını gezerek yılbaşına özel mars ve şarkılar çalan bando ekibi yılın son gününe kadar AVM içerisinde misafirleri eğlendirmeye devam edecek.

Ziyaretçilerine ışıl ışıl, rengarenk bir ortamda alışveriş imkanı sunan AVM, özel yılbaşı kampanyaları, çocuk etkinlikleri, sosyal medya üzerinden de devam eden hediye yağmuru ile yeni yıla coşku dolu bir karşılama hazırlıyor.


Kampanyalar ve sürpriz hediyeler sevindiriyor

Geniş marka ve ürün yelpazesi sunan AVM, bünyesinde bulunan pek çok mağazada şaşırtan yeni yıl kampanyaları ile ziyaretçilerinin yüzünü güldürüyor. Yani sıra sosyal medya üzerinden düzenlenen yarışmalarla da adeta hediye yağmuru yaşanıyor. 20 Şubat’a kadar AVM'den 150 TL ve üzerinde alışveriş yapacak olan ziyaretçiler ANKAmall'un araba kampanyasına katılım hakkı elde edebilecekler. Yapılacak çekilişin ardından bir talihli yeni yıla ANKAmall'un hediyesi olan Mercedes Benz C 180 Style ile girecek.


Sosyal Medyada Paylaş :

DÜN EN ÇOK OKUNAN HABERLERYORUMLAR

Günün Uyarıları

Tümü